Nelze vytvořit skupiny 2013 kontaktu aplikace Outlook při připojení k účtu EA

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2811596 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Pokud používáte Microsoft Outlook 2013 pro připojení k účtu serveru Exchange ActiveSync (EA), nelze vytvářet skupiny kontaktů. Kromě tohoNová skupina kontaktůtlačítko není k dispozici.

Další informace

Kontaktní skupiny nejsou podporovány v aplikaci ActiveSync Exchange (EA). Outlook 2013 EA používá pro připojení k @outlook.com, @live.com, @hotmail.com a @msn.com e-mailových účtů.

Pokud provádíte inovaci z aplikace Outlook 2007 nebo Outlook 2010, můžete exportovat kontakty a skupiny kontaktů do souboru dat aplikace Outlook (PST) a potom je importovat do nového souboru PST v aplikaci Outlook 2013. Další informace o importu skupin kontaktů v aplikaci Outlook 2013 naleznete na následujícím webu Microsoft Office:
Ručně přeneste do aplikace Outlook 2013 funkce doplňku Outlook Hotmail Connector a nastavení

Vlastnosti

ID článku: 2811596 - Poslední aktualizace: 4. února 2013 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Outlook 2013
Klíčová slova: 
kbmt KB2811596 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2811596

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com