Nie można utworzyć grupy kontaktów 2013 programu Outlook po podłączeniu do konta EA

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2811596 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Streszczenie

Korzystając z programu Microsoft Outlook 2013 do łączenia się z kontem programu Exchange ActiveSync (EAS), nie można utworzyć grupy kontaktów. DodatkowoNowa grupa kontaktówprzycisk jest niedostępny.

Więcej informacji

Grup kontaktów nie są obsługiwane w Exchange ActiveSync (EAS). 2013 Program Outlook używa EAS połączyć się z @outlook.com, @hotmail.com, @live.com i @msn.com kont e-mail.

Uaktualniania z programu Outlook 2007 lub Outlook 2010 można eksportować kontakty i grupy kontaktów do pliku danych programu Outlook (pst), a następnie zaimportować je do nowego pliku pst w programie Outlook 2013. Aby uzyskać więcej informacji o importowaniu grupy kontaktów w programie Outlook 2013 zobacz następującą witrynę sieci Web Microsoft Office:
Ręcznie przenieść ustawienia i funkcje programu Outlook Hotmail Connector 2013 programu Outlook

Właściwości

Numer ID artykułu: 2811596 - Ostatnia weryfikacja: 4 lutego 2013 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Outlook 2013
Słowa kluczowe: 
kbmt KB2811596 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2811596

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com