Nemôžete vytvoriť Outlook 2013 kontaktné skupiny po pripojení ku kontu EAS

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2811596 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Súhrn

Ak používate Microsoft Outlook 2013 na pripojenie na konto Exchange ActiveSync (EAS), nemôžete vytvoriť skupiny kontaktov. Okrem tohoNová skupina kontaktovtlačidlo je nedostupné.

Ďalšie informácie

Kontaktnej skupiny nie sú podporované v Exchange ActiveSync (EAS). EAS 2013 program Outlook používa na pripojenie k @outlook.com, @hotmail.com, @live.com a @msn.com e-mailové kontá.

Ak inovujete z programu Outlook 2007 alebo Outlook 2010, môžete exportovať vaše kontakty a skupiny kontaktov do súboru s údajmi programu Outlook (.pst), a potom ich importovať do nového súboru .pst v programe Outlook 2013. Ďalšie informácie o importe skupiny kontaktov v programe Outlook 2013, Zobraziť na nasledujúcej webovej lokalite Microsoft Office:
Manuálne preniesť nastavenia a funkcie doplnku Outlook Hotmail Connector Outlook 2013

Vlastnosti

ID článku: 2811596 - Posledná kontrola: 4. februára 2013 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Outlook 2013
Kľúčové slová: 
kbmt KB2811596 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2811596

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com