Bir EA hesabına bağlandığında Outlook 2013 kişi grupları oluşturulamıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2811596 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bir Exchange ActiveSync (EAS) hesabınıza bağlanmak için Microsoft Outlook 2013 kullandığınızda, ilgili kişi grupları oluşturamazsınız. Ayrıca,Yeni kişi grubudüğmesi kullanılamaz.

Daha fazla bilgi

Kişi grupları, Exchange ActiveSync (EAS) içinde desteklenmiyor. Outlook 2013 EA @outlook.com, @hotmail.com, @live.com ve e-posta hesapları @msn.com bağlanmak için kullanır.

Outlook 2007 veya Outlook 2010 ' yükseltme yapıyorsanız, kişileri ve kişi grupları bir Outlook veri (.pst) dosyasına vermek ve Outlook 2013'de yeni bir .pst dosyasına alın. Outlook 2013 kişi grupları alma hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Office Web sitesine bakın:
El ile Outlook Hotmail Bağlayıcısı özellikleri ve ayarları geçirmek için Outlook 2013

Özellikler

Makale numarası: 2811596 - Last Review: 4 Şubat 2013 Pazartesi - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Outlook 2013
Anahtar Kelimeler: 
kbmt KB2811596 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2811596

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com