Не можна створити групи 2013 елемент-контакт Outlook під Вільний час підключення до облікового запису захисту від Крадіжок

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2811596 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Підсумки

Під Вільний час сценарій виконання Microsoft Outlook 2013 для підключення до облікового запису протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync (ІА), не можна створити група контактів. Крім того, вНова група контактівкнопка недоступна.

Додаткові відомості

група контактів не підтримуються у протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync (ІА). Outlook 2013 використовує свої УІ підключитися до @outlook.com, @hotmail.com, @live.com і @msn.com облікових записів електронна пошта.

Якщо оновлення з Outlook 2007 або Outlook 2010, можна експортувати контакти та група контактів до файлу даних Outlook (. PST) та імпортувати їх до нового PST-файлу в Outlook 2013. Щоб отримати додаткові відомості про імпортування контактів групи в Outlook 2013 переглядати веб-сайт корпорації Microsoft Office:
Вручну перенести Outlook Hotmail Connector функцій і настройок Outlook 2013

Властивості

Номер статті: 2811596 - Востаннє переглянуто: 4 лютого 2013 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
  • Microsoft Outlook 2013
Ключові слова: 
kbmt KB2811596 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2811596

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com