Obrázky mohou být chybějící na stránkách výsledky hledání pomocí přesměrování POST

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 281197 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při z Internetu hledání stránek jsou načítání výsledky, některé obrázky nápisu nebo jiné prvky stránky výsledky nemusí být zobrazeny. Namísto obrázku se zobrazí bílé pole s červeným X označující chybí obrázek.

Příčina

Tomuto problému může dojít, pokud existují následující podmínky:
  • Je nainstalována externí popisovač oboru názvů HTTP.
  • Operace POST, která vrací Resource Locator (URL) ve formuláři "HTTP 302 přesměrovat" používá.
S obslužnou externí rutinu oboru názvů HTTP Internet Explorer není správně načíst vrácené z operace POST URL "302 přesměrování". Pokud je přesměrované adresy URL obrázku, obrázek zobrazený v aplikaci Internet Explorer.

Program jiného výrobce, jako například RealNetworks RealDownload pravděpodobně registrována jako externí popisovač oboru názvů HTTP při instalaci.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro aplikaci Internet Explorer 5.5. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
276369Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro aplikaci Internet Explorer 5.5

Jak potíže obejít

Po zobrazení stránky výsledků stránku aktualizujte klepnutím na tlačítko Aktualizovat na panelu nástrojů nebo klepnutím na tlačítko Aktualizovat v nabídce Zobrazit načíst přesměrované adresy URL a zobrazení chybí obrázek.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven v aplikaci Internet Explorer 5.5 Service Pack 2.

Další informace

Produkty jiných výrobců popisované v tomto článku vyrábějí společnosti, které jsou nezávislé na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu a spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 281197 - Poslední aktualizace: 4. února 2014 - Revize: 3.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Internet Explorer 5.5 Service Pack 1
  • Microsoft Internet Explorer 5.01
  • Microsoft Internet Explorer 5.0
  • Microsoft Internet Explorer 5.5 Service Pack 1
  • Microsoft Internet Explorer 5.01
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kb3rdparty kbprb KB281197 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:281197

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com