Resim arama sonuçları sayfası üzerinde POST yeniden kullanma eksik olabilir.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 281197 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

ınternet arama sayfaları Sonuçlar alınırken bazı kapak resimleri veya diğer öğelere sonuçlar sayfası görüntülenemiyor. Bir görüntü yerine, görüntünün eksik olduğunu gösteren kırmızı bir X işareti ile beyaz bir kutu görüntülenir.

Neden

Bu sorun, aşağıdaki koşullar doğruysa oluşabilir:
  • Bir dış HTTP ad alanı işleyicisi yüklenir.
  • Bir "HTTP 302 yönlendirmek" biçiminde bir Tekdüzen Kaynak Konum Belirleyicisi (URL) döndüren BIR POST işlemi kullanılır.
Bir dış HTTP ad alanı işleyicisi ınternet Explorer doğru POST operasyondan döndürülen "302 yeniden yönlendirme" URL'leri almak değil. Yeniden yönlendirilen URL bir resim, görüntü, ınternet Explorer'da görüntülenmez.

RealNetworks RealDownload gibi üçüncü taraf bir program yüklendiğinde bir dış HTTP ad alanı işleyici olarak kaydedilmesi.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, ınternet Explorer 5.5 için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
276369Internet Explorer 5.5 için en son hizmet paketi nasıl elde edilir

Pratik Çözüm

Sonuçlar sayfası görüntülendikten sonra araç çubuğunda <a1>Yenile</a1> ı tıklatarak veya yeniden yönlendirilen URL almak ve eksik resim görüntülemek için Görünüm menüsünden Yenile ' i tıklatarak sayfayı yenileyin.

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak ınternet Explorer 5.5 Service Pack 2'de giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Bu makalede açıklanan üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft bu ürünlerin performans veya güvenilirliğiyle ilgili hiçbir garanti vermemektedir.

Özellikler

Makale numarası: 281197 - Last Review: 1 Şubat 2014 Cumartesi - Gözden geçirme: 3.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Internet Explorer 5.5 Service Pack 1
  • Microsoft Internet Explorer 5.01
  • Microsoft Internet Explorer 5.0
  • Microsoft Internet Explorer 5.5 Service Pack 1
  • Microsoft Internet Explorer 5.01
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kb3rdparty kbprb KB281197 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:281197

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com