Yönetici hesabı için oturum açma kullanılır.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 281244 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Windows XP'NIN bir sürümünü yüklediğinizde, Kur, yönetici hesabı için parola ister. Yükleme tamamlandıktan sonra Kur sırasında girilen parola hesabına uygulanır.

Daha fazla bilgi

Yönetici hesabı ve parolası, Kurulum sırasında oluşturulan, yalnızca Güvenli Mod'da oturum açmak için kullanılır. Kullanıcı hesapları için bir parola oluşturmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Kullanıcıları Yönet'ı çift tıklatın.

Özellikler

Makale numarası: 281244 - Last Review: 27 Ocak 2006 Cuma - Gözden geçirme: 1.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbinfo KB281244 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:281244

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com