"Rozmiar załącznika przekracza dopuszczalny limit" błąd podczas dodawania dużego załącznika do wiadomości e-mail w programie Outlook 2013

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2813269 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Podczas dodawania załącznika do wiadomości e-mail w Microsoft Office Outlook 2013, pojawi się następujący komunikat o błędzie:

Plik, który dołączasz jest większy, niż zezwala na serwerze. Spróbuj umieszczenie pliku w lokalizacji udostępnionej i zamiast wysyłania łącza.

Przyczyna

Ten problem występuje dla jednego z następujących powodów, w zależności od rodzaju konta e-mail, którego używasz.

Internetowe konto e-mail (POP3, IMAP, HTTP)

Ten komunikat o błędzie jest wyświetlany, ponieważ program Outlook 2013 ma domyślny limit rozmiaru załącznika 20 MB (20480 KB) dla kont e-mail Internet. Ograniczenie to zapobiega komputer stale próbuje przesłać bardzo duże załączniki, które przekraczają limity większość usługodawców internetowych. Ograniczenie to stosuje się czy dodajesz jeden duży załącznik, która jest większa niż 20 megabajtów (MB) lub kilka załączników, których suma łączna powierzchnia jest większa niż 20 MB.

Konto e-mail programu Microsoft Exchange Server

Jeśli używasz skrzynki pocztowej programu Exchange Server, pojawi się ten komunikat o błędzie (domyślnie) dołączyć jeden lub więcej elementów do wiadomości, a suma załączników jest większa niż 10 MB (10240 KB). Limit ten załącznik nie dotyczy termin internetowego konta e-mail w programie Outlook 2013. Ten limit dla skrzynki pocztowej programu Exchange wynika zMaksymalny rozmiar Wyślij ustawienia skonfigurowane w oknie dialogowym Właściwości ustawień transportu przez administratora programu Exchange (patrz poniżej).

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
Zrzut ekranu okna dialogowego właściwości ustawień transportu


Rozwiązanie

Kroki w celu zmodyfikowania domyślny limit załączników zależą od typu konta e-mail używasz programu Outlook 2013.

WażneTen artykuł zawiera informacje na temat sposobu modyfikacji rejestru. Upewnij się, wykonać kopię zapasową rejestru przed przystąpieniem do modyfikacji. Upewnij się, że wiesz, jak przywrócić Rejestr w przypadku wystąpienia problemu. Aby uzyskać więcej informacji na temat kopii zapasowej, przywracania i modyfikowania rejestrukliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:

322756 Jak wykonać kopię zapasową i przywrócić Rejestr w systemie Windows XP i Windows Vista

Internetowe konto e-mail (POP3, IMAP, HTTP)

Aby samodzielnie zmodyfikować domyślny limit rozmiar załącznika w programie Outlook 2013 r. dla konta internetowej poczty e-mail, wykonaj następujące kroki:
 1. Zamknij program Outlook.
 2. Uruchom Edytor rejestru.
 3. Zlokalizuj, a następnie wybierz jeden z następujących podkluczy rejestru:

  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\15.0\Outlook\Preferences
  HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\Office\15.0\Outlook\Preferences
  Uwaga Ręcznie Utwórz ścieżkę w rejestrze, jeśli obecnie nie istnieje.
 4. Dodaj poniższe dane rejestru tego podklucza:

  Typ wartości: DWORD
  Nazwa wartości: MaximumAttachmentSize
  Dane wartości: liczba całkowita, która określa całkowity maksymalny dopuszczalny rozmiar załącznika. Na przykład określić 30720 (liczba dziesiętna), aby skonfigurować limit 30 MB.
  Notatki
  • Określ wartość zero (0), jeśli chcesz skonfigurować limitu dla załączników.
  • Określ wartość, która jest mniejsza niż 20 MB, jeśli chcesz skonfigurować limit, która jest mniejsza niż wartość domyślna 20 MB.
 5. Zamknij Edytor rejestru
 6. Uruchom program Outlook.

Konto e-mail programu Microsoft Exchange Server

Jeśli używasz konta Exchange Server limit 20 MB przywiązanie do internetowego konta e-mail nie jest używany przez program Outlook 2013. Zamiast tego program Outlook używa limit, który jest skonfigurowany na serwerze Exchange. Aby zmodyfikować ustawienie, który jest używany do kontrolowania rozmiaru wiadomości, które są wysyłane za pośrednictwem konta Exchange Server, wykonaj następujące kroki.

Notatki
 • Te kroki dotyczą programu Exchange Server 2007. Podobne kroki stosuje się dla innych wersji programu Exchange.
 • To ustawienie Exchange Server ma zastosowanie do wszystkich wersji programu Outlook, nie tylko dla programu Outlook 2013.
 • Musisz być administratorem programu Exchange, aby dokonać zmian w poniższych krokach. Zwykli użytkownicy nie mają dostępu do konsoli zarządzania programu Exchange.
 1. Uruchom konsolę zarządzania programu Exchange.
 2. W obszarze Konfiguracja organizacjikliknij Transport centralny. (Zrzut ekranu dla kroku 2 i 3 wymienione poniżej)
 3. Na karcie Ustawienia globalne kliknij przycisk Ustawienia transportu.

  Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
  Zrzut ekranu z kroku 2 i 3

 4. W Transport sekcji Ustawienia okienka akcji kliknij przycisk Właściwości.
 5. Na karcie Ogólne w oknie dialogowym Właściwości ustawień transportu należy skonfigurować wartość dla wysyłania maksymalny rozmiar (KB).
 6. Kliknij przycisk OK.
Uwaga Ponieważ serwer Exchange ma pamięci podręcznej dla różnych ustawień, zmiana ta nie zaczynają obowiązywać natychmiast. Może trzeba czekać kilka godzin, zanim ta zmiana jest rozpoznawany przez program Outlook.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2813269 - Ostatnia weryfikacja: 3 maja 2014 - Weryfikacja: 6.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Outlook 2013
Słowa kluczowe: 
kbmt KB2813269 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2813269

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com