"Розмір вкладення перевищує дозволений" помилка під Вільний час запит на додавання великого вкладення до сповіщення електронною поштою в Outlook 2013

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2813269 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Ознаки

У разі запит на додавання вкладення до сповіщення електронною поштою в Microsoft Office Outlook 2013, з'являється таке протокол IMAP про помилку:

Файл, який ви підключення є більше, ніж на сервері дозволено. Спробуйте покласти файл в загальнодоступному місці і відправлення посилання замість цього.

причина

Ця проблема виникає для однієї з таких причин, в залежність завдання від виду обліковий запис А комп'ютера електронна пошта, який використовується.

обліковий запис А комп'ютера веб-пошта (POP3, IMAP, HTTP)

Ви отримуєте це протокол IMAP про помилку, оскільки Outlook 2013 має максимальний розмір вкладень за промовчанням 20 мегабайт (20480 KB) для облікових записів веб-пошта. Це обмеження запобігає ваш комп’ютер-зразок з постійно намагається завантажити дуже великі вкладення, які виходять за межі більшість постачальників послуг Інтернету. Це обмеження застосовується чи додається одного великого вкладення, що є більше, ніж 20 мегабайт (МБ) або кілька вкладень, розмір яких загальна сума є більшою, ніж 20 МБ.

обліковий запис А комп'ютера електронна пошта сервера Microsoft Exchange

Якщо використовується поштовою скринькою Exchange Server, ви отримуєте це протокол IMAP про помилку (за замовчуванням) Якщо вкласти до протокол IMAP один або кілька елементів, і якщо сукупність вкладення більше, ніж 10 Мб (10240 KB). Ця межа вкладення не пов'язані обмеження в Outlook 2013 для облікових записів веб-пошта. Це обмеження на поштову скриньку Exchange, виникає змаксимум відправити розмір параметр, який у діалоговому вікні Параметри властивостей транспорту за Настройки адміністратора Exchange (див. наступний знімок екрану).

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Скріншот для Запускач діалогових вікон Параметри властивостей транспорту


Розв'язанн

Кроки, щоб змінити максимальний вкладення залежать від типу облікового запису електронна пошта, який використовується з Outlook 2013.

Важливо. Ця стаття містить відомості про внесення змін до реєстру. Переконайтеся, що архівувати реєстру перед внесенням. Переконайтеся, що ви знаєте, як відновлення реєстру , якщо проблема виникає. Щоб отримати додаткові відомості про архівувати, відновлення та редагування реєструклацніть цей номер статті для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:

322756 Як резервного копіювання і відновлення реєстру Windows XP та Windows Vista

обліковий запис А комп'ютера веб-пошта (POP3, IMAP, HTTP)

Щоб змінити за промовчанням обмежити розмір вкладення в Outlook 2013 обліковий запис А комп'ютера веб-пошта самостійно, виконайте такі дії:
 1. Закрийте Outlook.
 2. Запустіть редактор реєстру.
 3. Знайдіть і виберіть один із таких підрозділів реєстру:

  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\15.0\Outlook\Preferences
  HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\Office\15.0\Outlook\Preferences
  Примітка. Вручну створити шлях в реєстрі, якщо вона в даний Вільний час не існує.
 4. Додайте такі дані реєстру під цей підрозділ:

  Значення типу: DWORD
  Ім'я значення: MaximumAttachmentSize
  Рядкового параметра: це ціле число, яке вказує розмір всього максимально допустимого вкладення. Наприклад, вказати 30720 (дес.), щоб настроїти обмеження 30 МБ.
  Примітки
  • Укажіть значення нуль (0), якщо ви бажаєте налаштувати немає межі для вкладення.
  • Вкажіть значення, які є менш ніж 20 МБ, якщо ви бажаєте налаштувати межі, який розміщений менш ніж за промовчанням 20 МБ.
 5. Закрийте редактор реєстру
 6. Запустіть Outlook.

обліковий запис А комп'ютера електронна пошта сервера Microsoft Exchange

Якщо використовується обліковий запис А комп'ютера Exchange Server, 20 МБ вкладення межа для облікових записів веб-пошта не використовується Outlook 2013. Замість цього, Outlook використовує межа, який налаштовано на сервері Exchange. Щоб змінити параметр, який використовується, щоб контролювати розмір протокол IMAP, що надсилаються через обліковий запис А комп'ютера Exchange Server, виконайте такі інтерактивні елементи.

Примітки
 • Ці заходи застосовуються до Exchange Server 2007. Подібні кроки слід використовувати для інших версіях Exchange.
 • Цей параметр Exchange Server застосовується до всіх версій Outlook, не тільки в Outlook 2013.
 • Ви повинні бути адміністратором Exchange для внесення змін в наступних кроках. Постійні користувачі не мають доступу до консолі керування Exchange.
 1. Почати консолі керування Exchange.
 2. У розділі Конфігурація організаціїнатисніть кнопку Центральний транспорт. (Скріншот для кроку 2 і 3 перерахованих нижче)
 3. На вкладці Глобальні параметри натисніть кнопку Параметри транспорту.

  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  Екран пострілу для кроку 2 і 3

 4. У на транспортнОРТ розділі настройки області інтерактивні елементи натисніть кнопку Властивості.
 5. На вкладці загальні Запускач діалогових вікон Параметри властивостей транспорту налаштувати значення для надсилання максимальний розмір (КБ).
 6. Натисніть кнопку ОК.
Примітка. Тому, що сервер Exchange кешу для різних параметрів, ця зміна не набудуть чинності негайно. Можливо, доведеться чекати кілька годин, перш ніж ця зміна є визнаним Outlook.

Властивості

Номер статті: 2813269 - Востаннє переглянуто: 3 вересня 2013 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
 • Microsoft Outlook 2013
Ключові слова: 
kbmt KB2813269 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2813269

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com