"Odebrat ze skupiny" není k dispozici pro delegáty v 2013 platformy Lync

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2814252 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Úvod

Klepněte pravým tlačítkem uživatel, který je nakonfigurován jako svého delegáta v části skupiny hlavního uživatelského rozhraní Microsoft platformy Lync 2013 se předpokládá. V takovém případě chybí možnost Odebrat ze skupiny .

Další informace

Možnost Odebrat ze skupiny přeruší vztah mezi správcem a delegáta. Možnost platí pouze pro uživatele, kteří nejsou podnikové hlasové služby. Při použití této možnosti chcete ze skupiny odebrat delegát delegát informován oznámením v hlavní platformy Lync 2013 seznamu kontaktů uživatelského rozhraní. Pokud je správce nakonfigurovat nastavení přesměrování volání, delegát je odebrán ze seznamu vedoucího delegáta. Pokud delegáta a manažera nejsou uživatelé podnikové hlasové služby, ke kterým má delegát žádná práva správy pro správce volání.

Chcete-li tuto možnost, nainstalujte následující kumulativní aktualizaci:
2812461 Popis platformy Lync 2013 aktualizace: únor 2013
Pokud jste uživatelem podnikové hlasové služby, můžete také postupujte takto odebrat delegáta:
  1. Otevřít Možnosti platformy Lync, klepněte na tlačítko Přesměrování volání kartu a potom klepněte na tlačítko Upravit členy mé delegáta.
  2. Vyberte jméno delegáta a potom klepněte na tlačítko Odebrat.
Poznámka:Toto je doporučená metoda pro podnikové hlasové služby uživatelům odebrat delegáty.

Vlastnosti

ID článku: 2814252 - Poslední aktualizace: 20. února 2013 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Lync 2013
Klíčová slova: 
kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbfix kbqfe kbmt KB2814252 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2814252

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com