Poprawka: Wartość właściwości NORECOMPUTE dla indeksu partycjonowanego jest niezachowywana po odbudować indeks w 2012 serwera SQL

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2814780 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Firma Microsoft rozpowszechnia poprawki w dodatku Service Pack 1 dla programu Microsoft SQL Server 2012 jako jeden plik do pobrania. Ponieważ poprawki są zbiorcze, każde nowe wydanie zawiera wszystkie poprawki i naprawić wszystkie poprawki zabezpieczeń, które zostały dołączone do poprzedniego programu SQL Server 2012 Service Pack 1 dla wydania.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Kiedy należy odbudować indeks partycjonowany w 2012 Microsoft SQL Server, wartość właściwości NORECOMPUTE dla indeksu na partycje nie jest zachowywane.

Załóżmy na przykład, że tworzenie indeksu podzielonego na partycje, a następnie ustawić parametr STATISTICS_NORECOMPUTE jakowłaściwość, abyON. Następnie należy odbudować indeks bez ustawiania właściwości STATISTICS_NORECOMPUTE on lub OFF. W takiej sytuacji NORECOMPUTE właściwość nieoczekiwanie wynosi 0. Dlatego właściwość STATISTICS_NORECOMPUTE jest ustawiona wartość OFF.

Notatki

  • Aby sprawdzić wartość właściwości NORECOMPUTE, kwerenda tabeli systemowej Sys.stats.
  • Ten problem występuje tylko wtedy, gdy tabela nie jest pusta.

Rozwiązanie

Informacje dotyczące zbiorczej aktualizacji

Zbiorcza aktualizacja 3 dla dodatku SP1 dla programu SQL Server 2012

Poprawkę dotyczącą tego problemu najpierw została wydana w zbiorczej aktualizacji 3. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu uzyskiwania tego pakietu aktualizacji zbiorczej dla dodatku SP1 dla programu SQL Server 2012 kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2812412 Zbiorczego pakietu aktualizacji 3 dla dodatku Service Pack 1 dla programu SQL Server 2012
Uwaga Ponieważ buduje są zbiorcze, każde nowe wydanie poprawka zawiera wszystkie poprawki i naprawić wszystkie poprawki zabezpieczeń, które zostały zawarte w poprzednich SQL Server 2012 SP1 release. Firma Microsoft zaleca, należy rozważyć zastosowanie najnowszej wersji poprawki, zawierający tę poprawkę. Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia go w bazie wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2772858 2012 Serwera SQL buduje wydane po wydaniu dodatku Service Pack 1 dla programu SQL Server 2012

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Materiały referencyjne

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących tabel podzielonych na partycje i indeksy przejdź do następującej witryny sieci Web Microsoft TechNet:
Ogólne informacje o tabelach podzielonym na partycje i indeksy
Aby uzyskać więcej informacji na temat przyrostowe modelu obsługi programu SQL Server kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
935897 Przyrostowe modelu obsługi jest dostępna do dostarczenia poprawki dla problemów zgłoszonych przez zespół programu SQL Server
Aby uzyskać więcej informacji na temat schematu nazewnictwa dla aktualizacji programu SQL Server kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
822499 Schemat nazewnictwa dla pakietów aktualizacji oprogramowania Microsoft SQL Server
Aby uzyskać więcej informacji dotyczących terminologii aktualizacji oprogramowania kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
824684 Opis standardowej terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft

Właściwości

Numer ID artykułu: 2814780 - Ostatnia weryfikacja: 18 marca 2013 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft SQL Server 2012 Service Pack 1
  • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2012 Business Intelligence
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2814780 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2814780

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com