Word 2002'de taranmış resimleri ekleme

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 281513 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Microsoft Word'de, resimleri bir Word belgesine eklemek için tarayıcı kullanabilirsiniz. Bu makale, resimleri bir Word belgesini ve her yöntemi kullanmak ne zaman eklemek için kullanabileceğiniz iki yöntem açıklanır.

Yöntem 1: Özel ekleme yöntemi

Word belgenize tarayıcıdan tek bir resim eklemek isterseniz, Özel ekleme yöntemi kullanabilirsiniz. Bu yöntem, tarayıcınızla birlikte gelen yazılımı kullanır. Resim, bu yöntemle Word'e eklemek için aşağıdaki adımları izleyin:
 1. Word'ü başlatın.
 2. Yerleştirin veya (veya) taramak istediğiniz öğeyi eklemek tarayıcı.
 3. Ekle menüsünden Resim ' in üzerine gelin ve Tarayıcıdan veya kameradan'ı tıklatın.
 4. Tarayıcıdan veya Kameradan Resim Ekle iletişim kutusunda, tarayıcınızı aygıt listesinde seçin ve sonra da <a2>Özel Ekle</a2>'yi tıklatın.
 5. Resim Tarama için tarayıcı yazılım yordamını izleyin. Tarayıcı tamamlandığında, görüntüyü Word belgenizin içine eklenir.
Not: görüntü imlecin bulunduğu yere eklenir.

Yöntem 2: Yöntem tarama belge

Microsoft Office Document Scanning yöntemi, Microsoft Office XP ile birlikte gelen yazılımı kullanır. Tüm belge (genellikle birden fazla sayfa) taramak istiyorsanız, bu yöntemi kullanın. Bu yöntemi örneği için aşağıdaki adımları izleyin:
 1. Word'ü başlatın.
 2. Başlat menüsünden Programlar ' ın üzerine gelin ve sonra Microsoft Office Araçları ' nı tıklatın.
 3. Microsoft Office Araçları listesinde Microsoft Office Document Scanning ' i tıklatın.
 4. Yerleştirin veya öğeyi veya tarayıcınıza taramak istediğiniz öğeleri ekleyin.
 5. Microsoft Office Document Scanning, iletişim kutusunda, özgün belge iki taraflı onay kutusunun seçili olduğundan emin olun ve sonra da <a2>Ara</a2>'yı tıklatın.
 6. Tarayıcınız, sayfaları Tarama tamamlandığında, Word belgenize eklemek istediğiniz tüm sayfaları'nın seçili olduğundan emin olun.
 7. Dosya menüsünde Kaydet ' i tıklatın.
 8. Farklı Kaydet iletişim kutusunda, TIFFKayıt türü kutusunda, <a1>Ad</a1> dosyayı göründüğünden emin olun ve sonra da <a2>Kaydet</a2>'i tıklatın.
 9. Word'e geri dönün.
 10. Ekle menüsünden Resim ' in üzerine gelin ve Dosyadan ' ı tıklatın.
 11. Resim Ekle iletişim kutusunda, taranan resmi seçin ve sonra da <a2>Ekle</a2>'ı tıklatın.
Taranan resimler, Word'ün içine eklenen belge.

Not: tarayıcınızın çözünürlük önceden, 300 nokta değil ise her (dpi) inç, tarayıcınızın çözünürlük ayarlarınızı değiştirmeniz istenir. Istendiğinde çözünürlük ayarlarını değiştirin ve sonra da <a2>görüntü işlemine devam etmek için Tarama</a2>'ı tıklatın.

Özellikler

Makale numarası: 281513 - Last Review: 2 Kasım 2004 Salı - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Word 2002 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbscan kbgraphic kbhowtomaster KB281513 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:281513

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com