Nie można dodać użytkowników zewnętrznych do programu SharePoint Online typu zawartości zewnętrznej w Centrum administracji programu SharePoint

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2816261 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

PROBLEM

Zakłada się, spróbuj przyznać uprawnienia do typu zawartości zewnętrznej w Centrum administracji programu SharePoint Office 365 użytkownik zewnętrzny. Jednak przy próbie zlokalizowania użytkownika za pomocą funkcji Sprawdź nazwy lub w oknie dialogowymWybierz osoby i grupy , proces nie działa.

W szczególności podczas próby dodania użytkownika zewnętrznego, może pojawić się jeden z następujących komunikatów o błędach, w zależności od określonego scenariusza:
 • Znaleziono nie dokładnego dopasowania. Kliknij elementy, które nie rozwiąże więcej opcji.
 • Nie znaleziono wyników pasujących do wyszukiwania elementu. Wprowadź nowy termin lub termin o szerszym znaczeniu.

ROZWIĄZANIE

Aby rozwiązać ten problem, udzielić dostępu do grupy Wszyscy lub Użytkownicy wszystkich (członkostwo)do typu zawartości zewnętrznej, a następnie użyć listy uprawnień do zarządzania uprawnieniami do zasobu zewnętrznego. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:
 1. Przejdź do Centrum administracyjnego programu SharePoint.
 2. Kliknij przycisk bezpiecznego magazynu.
 3. Wybierz Identyfikator aplikacji docelowej można użyć dla listy zewnętrznej, a następnie na Wstążce, kliknij przycisk Edytuj.
 4. W polu Członkowie Dodaj grupę Wszyscy , a w dolnej części ekranu, kliknij przycisk OK.


  Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
  Zrzut ekranu w polu Członkowie
 5. W Centrum administracji programu SharePoint kliknij bcs.
 6. W menu usług łączności biznesowej kliknij Zarządzanie modeli usługi łączności danych biznesowych i typów zawartości zewnętrznej.

  Uwaga Upewnij się, żeWidokjest ustawiona na Typy zawartości zewnętrznej.
 7. Wybierz Model usługi BDC jest używany w przypadku zewnętrznej zawartości, a następnie kliknij Zestaw uprawnień do magazynu metadanych.
 8. W oknie dialogowym Ustawianie uprawnień do magazynu metadanychKażdy dodany do pola uprawnienia, a następnie kliknij przycisk Dodaj.

  Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
  Zrzut ekranu okna dialogowego uprawnienia magazynu metadanych zestawu

 9. Na liście Dostępne konta dla magazynu metadanych wybierz grupę Wszyscy , a następnie upewnij się, że zaznaczone jest pole wyboru Wykonaj .
 10. W dolnej części okna dialogowego kliknij, aby zaznaczyć pole wyboru Propaguj uprawnienia do wszystkich modeli usługi BDC, systemów zewnętrznych i typów zawartości zewnętrznej w magazynie metadanych usługi łączności danych biznesowych , a następnie kliknij przycisk OK.
Po wykonaniu tych kroków, zarządzanie dostępem do listy zewnętrznej za pomocą uprawnień programu SharePoint, gdzie zawartości zewnętrznej istnieje w witrynie programu SharePoint.

WIĘCEJ INFORMACJI

Jest to oczekiwane zachowanie w dokumentacji Online programu SharePoint.

Nadal potrzebujesz pomocy? Przejdź do Społeczności użytkowników usługi Office 365 witryny sieci Web.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2816261 - Ostatnia weryfikacja: 2 lipca 2014 - Weryfikacja: 11.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Office SharePoint Online
Słowa kluczowe: 
o365 o365e o365a o365022013 kbgraphxlink kbgraphic kbmt KB2816261 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2816261

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com