PRB: Vyskytne chyba 14274 aktualizujete SQL Agent prácu po premenovaní Windows Server

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 281642 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Za názvom servera Windows zmenil, keď sa snažia aktualizovať alebo odstrániť predtým vytvorených v inštancia SQL Server 2000 pracovných miest vám môže sa zobraziť nasledujúce chybové hlásenie:
Chyba 14274: Nemožno pridávať, aktualizovať alebo zmazať práce (alebo jeho krokov alebo harmonogramov) ktorý vznikol z MSX servera. Projektu sa neuložil.
Tento problém vyskytujú pre Microsoft SQL Server 7.0; Avšak, mohli zobrazí toto chybové hlásenie hlásenie pri inovácii virtuálny server SQL Server 7.0 na SQL Server 2000 aj keď si zachovať rovnaký názov virtuálny server Virtual server. Počas upgrade proces, budete musieť uncluster virtuálny server SQL Server 7.0. keď, kedy uncluster virtuálny server, sa stáva samostatné inštancie SQL Servera a trvá názov uzla a zobrazí chybové hlásenie, keď môžete zmeniť názov.

PRICINA

SQL Server 7.0 nevykazuje tento problém, pretože v msdb...sysjobs tabuľky, pole originating_server uchováva hodnotu "(miestnych)" odkazovanie lokálneho servera. Preto, bez ohľadu na ako server názov sa mení, zmena neovplyvní pracovných miest lokálneho servera.

Pretože SQL Server 2000 podporuje multi-instances, originating_server pole obsahuje názov inštancie v formát "server\instance". Dokonca aj pre predvolenú inštanciu servera, sa používa názov skutočnej servera namiesto z "(lokálne)". Preto po Windows server je premenovaný, tieto zamestnanosť stále odkaz na pôvodný názov servera a nesmú aktualizované ani odstránené procesom z nový názov servera.

Po inovácii z SQL Server 7.0 na server SQL Server 2000, originating_server stĺpec je tiež aktualizovať pre všetkých existujúcich pracovných miest a hodnoty "(miestnych)" sa už používa.

RIEŠENIE

Najlepší spôsob, ako zvládnuť problém po premenovať proces je postupujte nasledovne:
  1. Premenovať servera späť na pôvodný názov.
  2. Skript všetky pracovných miest a potom ich odstráňte.
  3. Premenovať server na nový názov.
  4. Pridať späť pracovných miest spustením skriptu vytvorených z kroku 2.
Ďalšie informácie nájdete v multi-server" Administratívy"článok v zdroji SQL Server Books Online.

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, to je problém v SQL Server 2000.

Vlastnosti

ID článku: 281642 - Posledná kontrola: 24. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbbug kbpending kbmt KB281642 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:281642

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com