"Spuštění se nezdařilo: konfigurovat Exchange podpora Legacy" Chyba při spuštění Průvodce konfigurací hybridní ve službách Office 365

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2816904 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

PROBLÉM

Při pokusu o spuštění Průvodce konfigurací hybridní povolit hybridní konfigurace v aplikaci Microsoft Office 365, zobrazí se následující chybová zpráva:
Hybridní konfigurace se nezdařila s chybou "spuštění se nezdařilo: Nakonfigurujte podporu Exchange starší"

PŘÍČINA

Tomuto problému může dojít z některého z následujících důvodů.
 • Příčina 1: Externí aplikace Schedule+ Free Busy veřejné složky serveru Microsoft Exchange Server 2003 podporu nebyla nainstalována. V tomto případě "OU = EXTERNAL (FYDIBOHF25SPDLT)" veřejné složky chybí hierarchie veřejných složek.
 • Příčina 2: Účet správce není povoleno pošty.
 • Příčina 3: Po odinstalování serveru Exchange Server 2003 Servery kontejner skupiny správy (první skupina pro správu nebo jiné vlastní skupiny pro správu serveru Exchange 2003) je prázdný.

ŘEŠENÍ

Řešení 1: Přidat organizační jednotku = externí (FYDIBOHF25SPDLT) veřejné složky

Přidat organizační jednotku = externí (FYDIBOHF25SPDLT) veřejné složky. Na poštovním serveru postupujte takto:
 1. Připojte k serveru, který obsahuje místní server Exchange 2010 Service Pack 1 (SP1) - nebo - později veřejnou složku.
 2. Otevřete prostředí Exchange Management Shell a potom spusťte následující rutiny:
  Add-PsSnapin Microsoft.Exchange.Management.Powershell.Setup
 3. Nainstalujte nový externí aplikace Schedule+ Free Busy veřejné složky. Chcete-li to provést, spusťte následující rutiny:
  Install-FreeBusyFolder
 4. Spustit následující rutinu a ujistěte se, že všechny servery veřejné složky mají externí aplikace Schedule+ Free Busy veřejné složky.
  Update-PublicFolderHierarchy
Poznámka:Chcete-li zkontrolovat, zda je k dispozici ve složce, otevřete prostředí Exchange Management Shell na místním serveru Exchange a spusťte následující příkaz:
Get-PublicFolder "\NON_IPM_SUBTREE\SCHEDULE+ FREE BUSY" -recurse | fl identity
Pak ve výstupu vyhledejte složku, která obsahuje následující Identity:
\NON_IPM_SUBTREE\SCHEDULE+ FREE BUSY\EX:/O=<OrganizationName>/OU=EXTERNAL (FYDIBOHF25SPDLT)

Řešení 2: Mail povolení účtu správce serveru Exchange

Poznámka: By měl vždy mail povolíte správu účtů serveru Exchange. Není-li účet správce serveru Exchange poštovní, Průvodce konfigurací Hybrid může dojít k selhání během procesu Aktualizace HybridConfigurationnebo Sadu HybridConfiguration a může se zobrazit následující chybová zpráva:
Chyba: aktualizace hybridní konfigurace došlo k chybě "dílčí úkol ValidateConfiguration spuštění se nezdařilo: konfigurovat Exchange podpora Legacy" jako příznakem mohou být povolena poštovní účet správce.

Řešení 3: Použití rozhraní ADSI odebrat prázdný kontejner serverů

Upozornění:Tento postup vyžaduje nástroj ADSI Edit. Nesprávné použití rozhraní ADSI může způsobit vážné problémy, které mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Společnost Microsoft nemůže zaručit, že potíže způsobené nesprávným použitím uvedeného nástroje ADSI Edit lze přeložit. Pomocí nástroje ADSI Edit na vlastní nebezpečí.
 1. Spusťte nástroj ADSI Edit. Chcete-li to provést, klepněte na tlačítkoStart, klepněte na tlačítko Spustit, typ adsiedit.msca potom klepněte na tlačítko OK.
 2. Rozbalit (kontejner KonfiguraceNázev_serveru>.Název_domény.com >) a potom rozbalteCN = Configuration, DC =<DomainName>, DC = local</DomainName>.
 3. Rozbalte CN = Services, rozbalte CN = Microsoft Exchangea potom rozbalte položku KN =<ExchangeOrganizationName>.<b00> </b00> </ExchangeOrganizationName>
 4. Rozbalte CN = Administrative Groupsa pak rozbalte položku CN = První skupina správců (kde první skupina pro správu patří na server Exchange 2003).
 5. Rozbalte CN = Serversa potom ověřte, že neexistují žádné objekty serveru v kontejneruservery .
 6. Klepněte pravým tlačítkem myši prázdné CN = Servers kontejneru a potom klepněte na příkaz Odstranit.

DALŠÍ INFORMACE

Externí aplikace Schedule+ Free Busy složek se používá ve scénářích hybridní při Exchange Server 2003 nebo aplikace Microsoft Office Outlook 2003 v prostorách. Tento externí složky je nainstalován na serveru veřejné složky Exchange 2010 tak, aby na serveru lze provádět následující činnosti:
 • Zachytit požadavky na volný čas
 • Odeslání žádosti do služeb Office 365 pro vyhledávání
Tento proces je prováděn pouze pro účty, které jsou přeneseny z místního zařízení do cloudu. Kalendář funkce stále mají uživatelé Exchange Server 2003.

Stále potřebujete pomoc? Přejděte Komunity Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2816904 - Poslední aktualizace: 14. července 2014 - Revize: 7.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Exchange Online
Klíčová slova: 
o365e o365a o365m o365022013 hybrid kbmt KB2816904 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2816904

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com