Опис пакета виправлень Outlook 2013 (Outlook-x-none.msp): 13 серпня 2013

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2817503 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Примітка
Цей реліз виправлення вже недоступний через питання, яке впливає на автоматична інсталяція пакунків.

Щоб завантажити правильно Outlook 2013 пакет виправлень, клацніть цей номер статті, йти на статтю в базі знань Microsoft Knowledge Base:

2817347 Опис пакета виправлень Outlook 2013 (Outlook-x-none.msp; Outlookintl-EN-US.MSP): 13 серпня 2013
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Підсумки

Ця стаття описує проблеми, які фіксуються в Microsoft Outlook 2013 пакет виправлень, яке датований 13 серпня 2013 року.

Введення

Питання, що цей пакет виправлень усуває

 • У розмові Ідентифікатор елемента відрізняється в Outlook 2013 і веб-застосунок Outlook веб-застосунок.
 • Припустити, що те, що користувач, якого посада включає в себе текст "На імені з". Ви отримаєте сповіщення електронною поштою, які надіслав користувач, від імені іншого користувача в Outlook 2013. Під Вільний час пересилання сповіщення електронною поштою та Зачекайте кілька секунд, користувача, що містить текст "На імені з" в їх посада усуває "На імені з" текст в полі від, надіслано протокол IMAP...
 • Розглянемо таку ситуацію.
  • Облікового запису домену й обліковий запис А комп'ютера Microsoft Office Outlook 365 мати те ж ім'я учасника-користувача (UPN).
  • Паролі для двох облікових записів відрізняються, і Федерації служб служба Active Directory не використовуються в домені.
  • Ви увійдіть до Office 365 поштової скриньки за допомогою облікового запису служби Office 365.
  • Створити запрошення на нараду, а потім запросити учасників, які не мігрували до облікового запису служби Office 365.
  У цій ситуації відомості про зайнятість відображення відомостей не.
 • Відкривши збережений зустрічі елемент або елемент призначення знову в Outlook 2013, чутливість елемент змінити неможливо.
 • Коли ви змінюєте протокол IMAP типу форму для спільної папки, що кешується в Outlook 2013, зміни не збережено.
 • Припустимо, що ви прапорець оновлювати відомості про відстеження а потім видаляти відповіді, які не містять коментарі в Outlook 2013. Отримавши відповідь на запрошення на нараду, що робить ніяких змін до зустрічі і містить ніякий додатковий текст, пустий елемент не видаляється після того, як вона відстежується.
 • Коли ви додаєте представника облікового запису в Outlook 2013, з'являється таке протокол IMAP про помилку:
  Делегати настройки не збережено коректно. Не вдалося активувати надсилання на імені до списку. У вас не бракує дозволів на виконання цієї операції на цей об'єкт.
 • Коли ви використовуєте Outlook 2013 і Microsoft Dynamics CRM інстальовано, збої Outlook 2013.
 • Під Вільний час відкриття спільного календаря в Outlook 2013, ви не можете бачити елементи, які мають "вільний" статус, навіть якщо ви маєте доступ елементи, вільний/зайнятий Вільний час.
 • Під Вільний час створення запрошення на нараду в Outlook 2013, ви можете тільки отримувати пропозиції кімнаті перші 12 годин роботи від Вільний час початку робочого. Наприклад, якщо задати Вільний час початку робочого 00:00, під Вільний час створення запрошення на нараду для 12:30, не можуть отримувати пропозиції кімнаті.
 • Коли у вас є додатковий програма-календар на профілю в Outlook 2013, адреса поштової скриньки на етикетці програма-календар світло-сірого і важко читати.
 • Коли ви входите у постачальника послуг у MAPISVC.INF, повний шлях до бібліотеки DLL постачальника не може містити періодів.
 • Під Вільний час синхронізування Outlook 2013 з 2013 Microsoft SharePoint в Microsoft Office Outlook 365, список завдань відображається як змінилося.
 • вимкнути та повторно вмикати правило, яке застосовується політика збереження отриманої деталі в Outlook 2013, збереження дати потрібних елементів установлено неправильно.
 • Відкриваючи переданих елемента в два рази в Outlook 2013, ви не можете бачити відстежувані відомості про елемент інформацією.
 • Під Вільний час надсилання сповіщення електронною поштою, який має політику збереження, що застосовується в Outlook 2013, надіслані електронною поштою протокол IMAP відображає неправильні збереження дату.
 • Коли ви робите запит Exchange Web застосунок-служба (EWS), що містить символи Unicode або вибирає знаки Юнікоду через застосунок Outlook пошти в Outlook 2013, з'являється таке протокол IMAP про помилку:
  Неприпустимий символ у даній двопрохідне кодування.
 • Під Вільний час відкриття запрошення на нараду в Outlook 2013, Організатор запрошення на нараду відображається як успадкованого відмітне ім'я замість того, щоб сповіщення електронною поштою Якщо запрошення на нараду створюється за допомогою облікового запису, що приховані або відсутній у офлайнова адресна книга.
 • Припустимо, що ви зміните на OutlookSecureTempFolder Рядкове значення, щоб змінити шлях до тимчасового файлу Outlook 2013. Під Вільний час перезапуску Outlook 2013 та потім відкрити вкладення з сповіщення електронною поштою, тимчасовий файл зберігається в папці тимчасових файлів Інтернету.
 • Під Вільний час планування нарад в Outlook 2013, запрошених на збори установлена відомості про доступність на вкладку спеціальна можливість із планування недоступна.
 • Припустимо, що ви налаштувати профіль електронна пошта реального часу в Outlook 2013. Під Вільний час перезапуску Outlook 2013, до створеної папка пошуків профілю електронна пошта буде видалено.
 • У разі вимкнення кнопка Відповісти всім в Outlook 2013, кнопка Відповісти всім » не вимкнуто в області перегляду.
 • Коли ви надсилаєте обміну електронною поштою протокол IMAP, щоб доступ до календаря в Outlook 2013, з'являється таке протокол IMAP про помилку:
  Помилка під Вільний час підготовки для надсилання, спільного сценарій виконання протокол IMAP.
 • При запуску функції Надіслати у вкладенні Excel 2013 відправити електронну таблицю як вкладення за допомогою Outlook 2013 року Excel 2013 аварій.
 • Під Вільний час створення нового профілю або запустити завдання Перевірка автоконфігурації електронна пошта в Outlook 2013 року, ви отримаєте протокол IMAP про помилку сертифіката.
 • При виключенні фотографії електронна пошта тих відправників і одержувачів в Outlook 2013 інсталяції, які встановив додаток пошти Outlook, на область читання збільшує пробілу між стрічки і заголовку сповіщення електронною поштою.
 • Припустимо, що ви дозволите функцію подання елементів планування для спільного календаря, який містить багато категоризовані елементи в Outlook 2013. При прокручуванні горизонтально, щоб побачити призначень у спільний програма-календар, призначень зайняти більше часу, ніж очікувалося з'являтися.
 • Якщо ввімкнуто функцію, щоб побачити онлайновий Архів менеджера у програмі Outlook 2010, відображаються дві онлайн архівів, які мають однакові імена.

Додаткові відомості

Починаючи з 13 серпня 2013 пакет виправлень для Microsoft Outlook 2013 Office 365 клієнтами помітите, що Outlook використовує URL-адресою:

HTTPS://Nexus.officeapps.Live.com
Outlook використовує цю URL-адресу спілкуватися стан з'єднання і здоров'я для служби Microsoft Office 365.

Посилання

Щоб отримати додаткові відомості про термінологію оновлення програмного забезпечення клацніть цей номер статті, йти на статтю в базі знань Microsoft Knowledge Base:
824684 Стандартна термінологія, яка використовується для опису оновлень програмних продуктів Майкрософт

Властивості

Номер статті: 2817503 - Востаннє переглянуто: 13 вересня 2013 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
 • Microsoft Outlook 2013
Ключові слова: 
kbmt KB2817503 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2817503

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com