Chybějící adresy, silnice, dálnice nebo vypnuto rampa - jak odeslání názoru společnosti Microsoft týkající se mapování dat v Autoroute, MapPoint nebo Streets a TRIPS

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 281826 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Někdy může nelze najít adresy, směrování, silniční, dálnice nebo vypnuto rampa nebo informace, které zjistíte, může být nepřesné v produktech, které jsou uvedeny v části "Platí pro". Kromě toho může být hledáte funkce nebo součást v produktu, který je nyní k dispozici.

Microsoft získá mapy data, která se používá v našich produktů od nezávislých výrobců zeměpisných dat poskytovatele, NAVTEQ. Data jsou asi 6 měsíců. Přijmout data jsme pevně kódu produktu. To znamená, že mapování informací v aktuální verzi nelze dynamicky měnit nebo aktualizovat. Jak je vám známo, velké množství změn může dojít k 6 měsíců jako nové silnice, ulic, a získat integrované obydlí. NAVTEQ aktualizuje jejich data pravidelně.

Pokud hledáte novou funkci ve výrobku, formulář zpětné vazby v samotného výrobku. Nebo Odeslat přímý e-mail pro vývojáře produktu. Další informace o tomto postupu naleznete naleznete v části "Další informace o".

I revize nemůže být dat v aktuální verze těchto produktů, je zhodnotit váš názor. Jej pomůže zlepšit novější verze těchto produktů. Microsoft hodnoty všechny názory zákazníků. Chceme slyšet od vás o jak jsme může zdokonalit našich produktů.

Pokud nemůžete najít umístění, silnice, dálnice a podobně, může nesmí být píšete adresu správně v produktu nebo je možné, že používáte zkratek nebo znaky, které nejsou rozpoznávány produktu. Pokuste se vyhledat stejnou adresu (umístění) pomocí Live Search (http://local.live.com). Živé hledání může přeformátovat vaše adresa ve formuláři, který Streets & Trips nebo MapPoint porozumět. Potom můžete zkopírovat tuto adresu do výrobku.

Zjistíte-li všechny chyby v mapu nebo mapy data, která je součástí programů uvedených v části „ platí pro, můžete vždy odeslat svůj názor společnosti Microsoft. Nezapomeňte, že nejnovější verzi produktu může mít umístění nebo funkce, kterou hledáte již zahrnuta. Některé nové produkty jsou nabízeny jako zkušební verze. Můžete stáhnout nebo nainstalovat produkt zobrazíte, pokud má byl problém rektifikovaného v nové verzi. Zkušební verze můžete stáhnout z jednoho z následujících webů společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/streets
http://www.microsoft.com/mappoint
Dále, protože Microsoft obdrží jeho mapování dat ze NAVTEQ, můžete chtít zkontrolujte, zda má data společnosti NAVTEQ informace, které hledáte hledáním http://mapreporter.navteq.com. Pokud můžete nalézt informace, znamená to, že budoucí verze produktu mohou zahrnovat aktualizované mapování.

Další informace

Chybí adresa, směrování, cesty

Jak odeslat zpětné vazby

Odeslání názoru na NAVTEQ, následujícím webu NAVTEQ a vyplňte formulář online:
http://mapreporter.navteq.com/dur-web-external/secured/submitDur.do
Hlášení mapy chyby a opomenutí přímo k NAVTEQ získat opravy v produktu nejrychlejším způsobem. Pokud NAVTEQ aktualizace, provádět dorazila do budoucích verzí Streets & Trips nebo MapPoint. Další informace o způsobu použití NAVTEQ zpětné vazby zákazníka, naleznete na webu NAVTEQ společnosti:
http://mapreporter.navteq.com/dur-web-external/secured/support.do
Společnost Microsoft poskytuje kontaktní informace o třetí strany usnadňuje získání technické podpory. Tato kontaktní informace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Společnost Microsoft nezaručuje přesnost za přesnost kontaktních informací.

Navíc můžete odeslat názor a navrhne další funkce aplikace. Chcete-li to provést, postupujte takto:
 1. V nabídce soubor klepněte na příkaz Nástroje.
 2. Klepněte na tlačítko Odeslat mapa názory.
 3. Postupujte podle pokynů v Průvodci názory odesílat data společnosti Microsoft.
Chcete-li pomocí e-mailu odeslat názor společnosti Microsoft mapování dat nebo nové funkce, odeslat odpověď na následující e-mailovou adresu:
mailto:gmmer@microsoft.com

Odkazy


328830Nelze aktualizovat informace o mapě po MapPoint nebo Streets a TRIPS programy jsou uvolněny.
Produkty třetích stran popisované v tomto článku jsou vyráběny společnostmi nezávislými na společnosti Microsoft. Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu nebo spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 281826 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 13.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Autoroute 2007
 • Microsoft AutoRoute 2007 with GPS
 • Microsoft AutoRoute 2006
 • Microsoft MapPoint 2006 Standard Edition
 • Microsoft MapPoint 2004 Standard Edition
 • Microsoft MapPoint 2002 Standard Edition
 • Microsoft MapPoint 2001 Standard Edition
 • Microsoft MapPoint 2000 Standard Edition
 • Microsoft Streets & Trips 2008
 • Microsoft Streets & Trips 2008 Real Time
 • Microsoft Streets & Trips 2008 with GPS Locator
 • Microsoft Streets & Trips 2007
 • Microsoft Streets & Trips 2007 with GPS Locator
 • Microsoft Streets & Trips 2006
 • Microsoft Streets & Trips 2005 Standard Edition
 • Microsoft Streets & Trips 2004 Standard Edition
 • Microsoft Streets & Trips 2003 Standard Edition
 • Microsoft Streets & Trips 2002 Standard Edition
 • Microsoft Streets & Trips 2001 Standard Edition
 • Microsoft MapPoint 2009 North America
 • Microsoft MapPoint 2009 North America with GPS Locator
 • Microsoft Streets & Trips 2009
 • Microsoft Streets & Trips 2009 with GPS Locator
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhowto KB281826 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:281826

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com