Rampa - kapalı ya da eksik adres, <a2>yol</a2>, <a4>highway Autoroute, MapPoint veya Streets ve Trips eşleme veriler hakkında görüş Microsoft'a nasıl kullanılır

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 281826 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Bazen, olmayan bir adres, yol, yol, highway bulmak veya pisti kapalı veya bulduğunuz bilgileri "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen ürünlerde yanlış olabilir. Ayrıca, bir özellik veya bir bileşen şu anda kullanılamayan bir ürün olarak aranıyor.

Microsoft, ürünlerimiz NAVTEQ bir bağımsız bir üçüncü taraf coğrafi veri sağlayıcısından kullanılan eşleme verilerini alır. Eski yaklaşık 6 ay veridir. Biz verileri alır ve bu ürün için sabit kod. Bu, geçerli sürümü bilgileri eşleme dinamik olarak değişen güncelleştirildi veya olduğunu anlamına gelir. Bildiğiniz gibi evdeki yerleşik ve streets, çok miktarda bir değişiklik, yeni bir yol olarak, 6 ay içinde oluşabilir. NAVTEQ verilerini düzenli olarak güncelleştirir.

Yeni bir ürün özellik arıyorsanız, ürünün kendisi kullanılabilir görüş formunu kullanın. Veya, ürünün geliştiricilerine doğrudan e-posta gönderin. Bunun nasıl yapılacağı hakkında daha fazla bilgi için "Daha fazla bilgi" bölümüne bakın.

Görüşleriniz, verilerde geçerli sürümler bu ürünlerin düzeltme yapılamaz, ancak yükseltme. Bu ürünlerden daha sonraki sürümlerini geliştirmek yardımcı olur. Microsoft, tüm müşteri görüşlerinden yola çıkılarak değerleri. Sizden nasıl biz Ürünlerimiz daha iyi duruma getirebilirsiniz hakkında duymak istiyoruz.

Bir konum, yol, highway vb. bulamazsa, adresin doğru ürün yazdığınız. veya, kısaltmaları veya ürün tarafından tanınan karakterler kullanıyor olabilirsiniz. Live Search (http://local.live.com) kullanarak aynı adresi (konum) bulmaya çalışın. Canlı arama Streets & Trips veya MapPoint anlayabileceği formunda adresinizi yeniden biçimlendirmeniz. Sonra bu adresi üründe de kopyalayabilirsiniz.

Eşleme ya da "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen programlardan gelen eşleme verilerde herhangi bir hata bulursanız, her zaman Microsoft'a geri bildirim de gönderebilirsiniz. En son sürümünü ürünün konumu veya aradığınız özellik olabilir, zaten birleştirilmiş unutmayın. Bazı yeni ürünlerinin deneme sürümlerini sunulur. Karşıdan yükleyin veya sorunu yeni bir sürümde rectified, bkz: ürün yükleyin. Bir aşağıdaki Microsoft Web sitelerini bir deneme sürümünü yükleyebilirsiniz:
http://www.microsoft.com/streets
http://www.microsoft.com/mappoint
Ayrıca, Microsoft NAVTEQ eşleme verilerini alır, çünkü NAVTEQ çubuğundaki veri aradığınız bilgileri olup olmadığını denetlemek isteyebilirsiniz http://mapreporter.navteq.com arayarak. Bilgileri bulabilirsiniz, ürünün sonraki bir sürümünü güncelleştirilmiş eşlemesi içerebilir anlamına gelir.

Daha fazla bilgi

Eksik bir adres, <a2>Rotalar</a2>, <a4>yol

Görüş gönderme hakkında

NAVTEQ için geribildirim göndermek için aşağıdaki NAVTEQ Web sitesini ziyaret edin ve ardından çevrimiçi formu doldurun:
http://mapreporter.navteq.com/dur-web-external/secured/submitDur.do
Raporlama eşleme hata ve atlamalar doğrudan NAVTEQ için olan düzeltme ürünün en hızlı yolu. NAVTEQ güncelleştirme, gelecekteki sürümlere Streets & Trips ya da MapPoint yolu yapabilirsiniz. Müşteri çubuğundaki görüşlerinden yola çıkılarak NAVTEQ kullanma hakkında daha fazla bilgi için <a0></a0>, aşağıdaki NAVTEQ Web sitesini ziyaret edin:
http://mapreporter.navteq.com/dur-web-external/secured/support.do
Microsoft, teknik destek bulmanıza yardımcı olmak üzere üçüncü taraf iletişim bilgilerini sağlamaktadır. Bu bilgiler haber verilmeden değişebilir. Microsoft bu üçüncü taraf iletişim bilgilerinin doğruluğunu garanti etmez.

Ayrıca, ek bir özellik önermek için geri besleme gönderebilirsiniz. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
 1. Dosya menüsünde, Araçlar ' ı tıklatın.
 2. Bağlantıları geribildirim Gönder ' i tıklatın.
 3. Verileri Microsoft'a göndermek için geribildirim sihirbazındaki yönergeleri izleyin.
Eşleme veri veya yeni özellikler hakkında Microsoft'a geri bildirim göndermek için e-posta kullanmak için <a0></a0>, yanıtınız aşağıdaki e-posta adresine gönder:
mailto:gmmer@microsoft.com

Referanslar


328830Sonra MapPoint haritası bilgileri güncelleştiremez veya Streets ve Trips programları yayımlanan
Bu makalede adı geçen üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft bu ürünlerin performans veya güvenilirliğiyle ilgili hiçbir garanti vermemektedir.

Özellikler

Makale numarası: 281826 - Last Review: 24 Şubat 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 13.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Autoroute 2007
 • Microsoft AutoRoute 2007 with GPS
 • Microsoft Autoroute Europe 2006
 • Microsoft MapPoint 2006 Standard Edition
 • Microsoft MapPoint 2004 Standard Edition
 • Microsoft MapPoint 2002 Standard Edition
 • Microsoft MapPoint 2001 Standard Edition
 • Microsoft MapPoint 2000 Standard Edition
 • Microsoft Streets & Trips 2008
 • Microsoft Streets & Trips 2008 Real Time
 • Microsoft Streets & Trips 2008 with GPS Locator
 • Microsoft Streets & Trips 2007
 • Microsoft Streets & Trips 2007 with GPS Locator
 • Microsoft Streets & Trips 2006
 • Microsoft Streets & Trips 2005 Standard Edition
 • Microsoft Streets & Trips 2004 Standard Edition
 • Microsoft Streets & Trips 2003 Standard Edition
 • Microsoft Streets & Trips 2002 Standard Edition
 • Microsoft Streets & Trips 2001 Standard Edition
 • Microsoft MapPoint 2009 North America
 • Microsoft MapPoint 2009 North America with GPS Locator
 • Microsoft Streets & Trips 2009
 • Microsoft Streets & Trips 2009 with GPS Locator
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhowto KB281826 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:281826

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com