ACC2002: Beklenmedik biçimde veritabanı için SQL Server Yöneticisi veritabanı yükseltildi

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 281950 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Orta: temel makro, kodlama ve birlikte çalışabilirlik becerileri gerektirir.

Bu makale yalnızca Microsoft Access veritabanı (.mdb) için geçerlidir.

Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Yükseltme için varolan bir Access veritabanını, tabloları beklenmedik biçimde olduğunda asıl büyütülen, SQL Server'da veritabanı.

Neden

Varolan bir veritabanına, Yükseltme Sihirbazı yükseltme hedef SQL Server'ın bir veri kaynağı tanımlamak için bir Veri Kaynağı Seç iletişim kutusu açıldığında. Varsayılan olarak, hedef veritabanına YENI bir veri kaynakları'nda SQL Server Yöneticisi veritabanı ' dir. Tabloları değil değiştirdiyseniz, asıl yükseltilen olacak veritabanı.

Çözüm

Asıl slayttan nesneleri taşımak için veritabanı başka bir SQL Server veritabanına veri dönüştürme Hizmetleri SQL Server Enterprise Manager'den farklı bir SQL Server veritabanına kullanarak nesneleri kopyalayabilirsiniz. Ardından, yükseltilen tablolar, görünümler ve saklı yordamlar asıl slayttan silebilirsiniz veritabanı.

Kuruluş Yöneticisi erişiminiz yok, asıl veritabanına bağlanan bir Access projesi (.adp) oluşturabilirsiniz. Sonra projeyi açın ve el ile tablolar, görünümler ve saklı yordamlar silebilirsiniz. Ardından, veri kaynağının yerine asıl veritabanına yükseltmek istediğiniz veritabanına işaret edecek biçimde değiştirin. Son olarak, doğru veritabanında tablolar, görünümler ve saklı yordamlar yeniden oluşturmak için Yükseltme Sihirbazı'nı çalıştırın.

Bunu yeniden olmuyor önlemek için <a0></a0>, varsayılan veritabanını yükseltme tamamlamak için önce değiştirin. SQL Server sürücüsü bir veri kaynağı seç iletişim kutusunda seçtikten sonra SQL Server'a yeni bir veri kaynağı oluştur iletişim kutusu görüntülenir. Veri kaynağı adı, açıklaması ve SQL Server adı belirtilirse, sonra ileri ' yi tıklatarak güvenlik türü, seçili olmasını sağlar. Sonraki yeniden tıklatarak varsayılan veritabanını değiştirmek için bir seçenek sunar. SQL sunucu veritabanı yöneticisi seçili varsayılandır. Farklı bir veritabanına yükseltmek, varsayılan veritabanını aşağıdaki ile Değiştir onay kutusunu tıklatıp seçin ve uygun SQL Sunucu hedef veritabanı seçin.

Durum

Bu davranış, tasarım gereğidir.

Referanslar

Veri Dönüştürme Hizmetleri hakkında daha fazla bilgi için SQL Server Books Online'da DTS Özet arayın.

Özellikler

Makale numarası: 281950 - Last Review: 10 Şubat 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Access 2002 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbclientserver kbprb KB281950 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:281950

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com