Udalosť ID 1056 je prihlásený po inštalácii protokolu DHCP

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 282001 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Príznaky

Po inštalácii služba DHCP Server na Windows Radič domény Server 2003, ktorý tiež beží službu DNS Server tieto udalosti môže byť prihlásený do systémového denníka:
Udalosť Typ: Upozornenie
Zdroj udalosti: DhcpServer
Identifikácia udalosti: 1056

Popis/kontrol:
Služba DHCP zistila, že je to beh na doméne radič a nemá nakonfigurované žiadne poverenia pre použitie s dynamickým DNS inicializované službou DHCP. To nie je odporúčané bezpečnostné Konfigurácia. Poverenia pre registrácie dynamických systémov DNS môže byť nastavený pomocou príkazu "netsh dhcp server set dnscredentials" alebo cez DHCP Nástroj.

Príčina

Toto správanie sa vyskytuje, pretože nie ste nakonfigurovali DHCP poverenia radiči domény, na ktorú ste nainštalovali serverovej služby DHCP a DNS služby. Toto nie je Odporúčaná konfigurácia; nájdete v časti "Ďalšie informácie" tohto článku pre viac podrobností.

Riešenie

Ak chcete odstrániť toto správanie, konfigurovať pomocou DNSCredentials Jednou z nasledujúcich metód:

Pomocou modulu Server DHCP

  1. DHCP Server modulu, ktorý sa nachádza v Administratívne nástroje priečinok, kliknite pravým tlačidlom myši na server DHCP, ktorý chcete konfigurovať, a potom kliknite na tlačidlo Vlastnosti.
  2. Na Rozšírené karte, kliknite na tlačidlo Poverenia.
  3. Zadajte meno používateľa, domény a hesla účtu, pod ktoré chcete službu DHCP Server spustiť. Môžete použiť akýkoľvek platný existujúcich používateľské konto, napríklad konto používateľa domény. Účet by nemali byť Nastavte platnosť alebo akékoľvek iné obmedzenia.
  4. Kliknite na tlačidlo ok, a potom ok opätovným Vlastnosti dialógové okno.

Pomocou príkazového riadka Netsh.exe

  1. Z príkazového riadka, zadajte netsh, a potom stlačte kláves ENTER.
  2. Z príkazového riadka programu netsh, zadajte DHCP serveradresa IP (kdeadresa IP je adresa IP servera DHCP, ktorý chcete nakonfigurovať), a potom stlačte kláves ENTER.
  3. Typ Set dnscredentials užívateľské meno heslo domény (kde užívateľské meno heslo domény je informácie o konte používateľa pre konto, pod ktorým chcete servera DHCP spustiť), a potom stlačte kláves ENTER. Môžete použiť akýkoľvek platný existujúce používateľské konto pre to, ako je napríklad konto používateľa domény. Účet nie je potrebné stanoviť platnosti alebo mať žiadne iné obmedzenia.
  4. Typ Ukončite, a potom stlačte kláves ENTER ukončíte.

Ďalšie informácie

Služba DHCP Server beží pod radič domény konto počítača a preto má plnú kontrolu nad všetky DNS objekty. Ako sú výsledkom, DNS záznamy, ktoré ste zaregistrovali dynamicky s DNS náchylná k má svoje meno záznamy prepíše staršiu verziu programu Klient DHCP. Toto správanie môže byť nežiaduce, najmä ak máte nakonfigurovaný DNS zóny pre zabezpečenie aktualizácie iba. Pomocou DNSCredentials parameter, môžete spustiť serverovej služby DHCP pod zadané používateľské konto že nemá schopnosť prepísať záznamov DNS.

Spoločnosť Microsoft dôrazne odporúča používanie DNSCredentials pri spustení Serverovej služby DHCP a DNS služby na rovnakom radiči domény na zabezpečenie integrity zabezpečeného dynamické aktualizácie. Ak nechcete používať DNSCredentials, spoločnosť Microsoft odporúča spustiť služby na rôznych počítače.

Vlastnosti

ID článku: 282001 - Posledná kontrola: 25. júna 2013 - Revízia: 3.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows Server 2003 Enterprise Edition
Kľúčové slová: 
kberrmsg kbprb kbmt KB282001 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 282001

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com