Kui proovite installida Internet Explorer 10 operatsioonisüsteemi Windows 7 või Windows Server 2008 R2, ei pruugi toimingud edukalt lõppeda. Võite saada ka tõrketeate. Probleem võib ilmneda erinevatel põhjustel. Internet Explorer 10 edukaks installimiseks tehke järgmist.

Märkused.
Ahenda see piltLaienda see pilt
 • Internet Explorer 10 on Windows 8 ja Windows Server 2012-ga kaasas. Seepärast ei ole neis operatsioonisüsteemides Internet Explorer 10 vaja installida.
 • Kui proovite Internet Explorer 10 pärast hiljutist desinstallimist uuesti installida, ei pruugi installimisprotsess toimida. See probleem võib tekkida, kui süsteem pole lõpetanud programmi algseks installimiseks vajalike ajutiste seadistusfailide eemaldamist. Kui desinstallisite hiljuti Internet Explorer 10, soovitame oodata 20 minutit, enne kui proovite seda uuesti installida.
Ahenda see piltLaienda see pilt

1. sammu. Veenduge ,et on installitud hoolduspakett 1 või uuem

Ahenda see piltLaienda see pilt
Windows 7 ja Windows 2008 R2 peab Internet Exploreri jaoks olema installitud hoolduspakett 1 (SP1) või uuem.

Seda, kuidas olemasolev hoolduspakett kindlaks teha või vaadata, kuidas installida uusim hoolduspakett saate vaadata Hoolduspakettide ja värskenduste keskusest operatsioonisüsteemile Windows 7. Windows Server 2008 R2 kohta vaadake jaotistTeave hoolduspaketi 1 kohta Windows 7 ja Windows Server 2008 R2 jaoks.

Lisateavet Internet Explorer 10 operatsioonisüsteemi miinimumnõuete kohta vaadake Internet Explorer 10 süsteeminõuetest.
 • 32-bitine Windows 7 hoolduspaketiga SP1 või uuemate versioonidega
 • 64-bitine Windows 7 hoolduspaketiga SP1 või uuemate versioonidega
 • 32-bitine Windows Server 2008 R2 hoolduspaketiga SP1 või uuemate versioonidega
 • 64-bitine Windows Server 2008 R2 hoolduspaketiga SP1 või uuemate versioonidega
Ahenda see piltLaienda see pilt

2. samm. Kontrollige, et süsteem vastab minimaalsetele operatsioonisüsteemi nõuetele

Ahenda see piltLaienda see pilt
Peale SP1 installimise peate tegema kindlaks, et arvuti vastab Internet Explorer 10 minimaalsetele riistvaranõuetele. Lisateavet leiate jaotisest Süsteeminõuded Internet Explorer 10-le.

Kontrollige ka, et teie videokaardi draiver ühildub Internet Explorer 10-ga. Võite saada tõrkekoodi 9C57, kui proovite installida Internet Explorer 10 ühildumatu videokaardi draiveriga. Videokaardi draiveri ühilduvuse kontrollimise ja uusimate ühilduvate draiverite hankimise kohta leiate teavet jaotisest Rakendust Internet Explorer 10 ei õnnestu installida mõningates hübriidgraafikaga süsteemides.
Ahenda see piltLaienda see pilt

3. toiming. Veenduge, et nõutavad värskendused on installitud

Ahenda see piltLaienda see pilt

Installige Internet Explorer 10 jaoks nõutavad värskendused teenuse Windows Update kaudu

Ahenda see piltLaienda see pilt
Selleks tehke järgmist.
 1. Klõpsake Windows Update'i avamiseks nuppu Start. Tippige otsinguväljale tekst Update (Värskendus) ja seejärel klõpsake tulemuste loendis valikut Windows Update.
 2. Klõpsake navigatsioonipaani (vasakut) nuppu Otsi värskendusi.
 3. Klõpsake valikut <Oluliste> saadaolevate värskenduste arv aknas Windows Update, et kontrollida, kas Internet Explorer 10 on saadaolevate värskenduste loendis. Kui Internet Explorer 10 on loendis, siis tühjendage selle märkeruut enne muude värskenduste installimist.

  Märkus Kui Windows Update'i töö ajal ilmub tõrketeade, siis vaadake jaotist Probleemi lahendamine, kui Windows Update ei tööta.
 4. Taaskäivitage arvuti.
Ahenda see piltLaienda see pilt

Kui teil ei õnnestu värskendusi Windows Update'i kaudu installida, installige need käsitsi

Ahenda see piltLaienda see pilt
Kui teil ei õnnestu neid Windows Update'ist installida, peate installima järgmised eeltingimuseks olevad värskendused Internet Explorer 10-le Windows 7 SP1 jaoks käsitsi.
Värskenduse allalaadimiseks klõpsake asjakohase faili linki (olenevalt sellest, kas kasutate 32-bitist (x86) või 64-bitist operatsioonisüsteemi versiooni).
Selleks et kontrollida, millist Windowsi väljaannet kasutate, lugege jaotist Kuidas teha kindlaks, kas arvutisse on installitud Windowsi 32- või 64-bitine versioon.

Pärast värskenduse installimist peate arvuti taaskäivitama.
Ahenda see tabelLaienda see tabel
KB numberPealkiriAllalaadimislink
2729094Saadaval on värskendus Segoe UI sümbolifondile operatsioonisüsteemides Windows 7 ja Windows Server 2008 R2AllalaadimineLaadige x86 pakett allaAllalaadimineLaadige x64 pakett alla
2731771Saadaval on värskendus, mis annab uued API-d teisendamiseks kohaliku aja ja UTC vahel operatsioonisüsteemis Windows 7 või Windows Server 2008 R2AllalaadimineLaadige x86 pakett allaAllalaadimineLaadige x64 pakett alla
2533623Microsofti turbebülletään. Ebaturvalise teegi laadimine võib lubada kaugkoodi käivitamiseAllalaadimineLaadige x86 pakett allaAllalaadimineLaadige x64 pakett alla
2670838Operatsioonisüsteemidele Windows 7 hoolduspaketiga SP1 ja Windows Server 2008 R2 hoolduspaketiga SP1 on saadaval platvormivärskendus
Ahenda see piltLaienda see pilt
Allalaadimine
Laadige x86 pakett alla
Ahenda see piltLaienda see pilt
Allalaadimine
Laadige x64 pakett alla
2786081Internet Explorer 10 ei salvesta veebisaidi mandaate pärast väljalogimist või arvuti taaskäivitamist, kus töötab Windows 7 hoolduspakett SP1 või Windows Server 2008 R2 hoolduspakett SP1
Ahenda see piltLaienda see pilt
Allalaadimine
Laadige x86 pakett alla
Ahenda see piltLaienda see pilt
Allalaadimine
Laadige x64 pakett alla
Ahenda see piltLaienda see pilt
Ahenda see piltLaienda see pilt

4. toiming. Veenduge, et kasutate õiget installeri versiooni

Ahenda see piltLaienda see pilt
Soovitus. Soovitame keelata enne Internet Explorer 10 installimist nuhkvaratõrje ja viirusetõrjetarkvara. See toiming võib alandada arvuti turbesätteid. Kui seda teete, rakendage täiendavaid meetmeid, mis aitavad arvutit kaitsta, ja lubage nuhkvaratõrje- ja viirusetõrjetarkvara pärast Internet Explorer 10 installimist uuesti.

Internet Explorer 10 installimiseks kasutage ühte järgmistest linkidest kasutatava Windowsi versioonile õige Internet Explorer 10 installeri allalaadimiseks. Kas te ei tea, millist Windowsi versiooni teie süsteem käitab?
Ahenda see piltLaienda see pilt
Laadi alla
Internet Explorer 10 installerid 32-bitistele platvormidele
Ahenda see piltLaienda see pilt
Laadi alla
Internet Explorer 10 installerid 64-bitistele platvormidele
Märkus. Valige kindlasti ka oma Windowsis kasutatavale keelele vastav installer. Kui kasutate installeri ingliskeelset versiooni mitte-ingliskeelse Windowsi puhul, jätkub installimine inglise keeles. Installitud programm sobib siiski teie kasutatava Windowsi keeleversiooniga.
Ahenda see piltLaienda see pilt
Märkus. See artikkel on otse Microsofti tugiorganisatsioonist loodud artikkel ?FAST PUBLISH? (Kiiravaldamine). Selles sisalduv teave edastatakse probleemide ilmnemisel olemasoleval kujul. Kiiresti kättesaadavaks muutmise tõttu võib materjalides esineda trükivigu ja neid võidakse mis tahes ajal ette teatamata parandada. Muude asjaolude korral vaadake kasutustingimusi.

Lisateave

Internet Exploreri installimine 10 puhasbuutimise olekus

Kui Internet Explorer 10 installimine ikka ei õnnestu, proovige installida Internet Explorer 10 puhta käivituse olekus. Puhas käivitus käivitab Windowsi minimaalse arvu draiverite ja käivitusprogrammidega. See võib aidata kõrvaldada installimise ajal tarkvarakonflikte. Süsteemi puhasbuutimise kohta leiate teavet jaotisest Puhasbuutimine Windowsis.

Selle artikli kohta

Artikli ID: 2820688
Viimane arvustus: 8. märts 2014
Kehtib järgmise lõigu kohta:: Windows Internet Explorer 10
Kas soovite anda tagasisidet selle artikli kohta?
 

Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.