Komunikat o błędzie "Język tej instalacji systemu Windows różni się od tego, który instalujesz"

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 282089 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Podczas próby uaktualnienia lub instalacji systemu Windows na komputerze, na który z innej wersji językowej systemu Windows, zostanie wyświetlony poniżej komunikat o błędzie:
Instalator systemu Windows

Język tej instalacji systemu Windows różni się od tego, który jest instalowany. W Opcja uaktualnienia nie będzie dostępna.
Nie można uaktualnić lub Instalowanie innej wersji językowej systemu Windows.

Przyczyna

To zachowanie występuje, ponieważ nie można uruchomić Instalatora systemu Windows Aby uaktualnić do innej wersji językowej jednej wersji językowej systemu Windows System Windows. Podczas próby w tym celu program instalacyjny wersję językową Systemu Windows, które są aktualnie zainstalowana wyświetla komunikat o błędzie, który jest opisane w sekcji "Symptomy" tego artykułu.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, użyj jednej z następujących metod:
 • Sprawdzić, czy wersja językowa systemu Windows, który ma Aby zainstalować jest już obsługiwane przez system Windows. Aby uzyskać dodatkowe informacje są języki obsługiwane w systemie Windows XP i Windows 2000, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
  292246Listę języków obsługiwanych w systemie Windows 2000, Windows XP i Windows Server 2003
 • Aby zainstalować drugą za pomocą konfiguracji wielokrotnego rozruchu wersja językowa systemu Windows na osobnej partycji na twój twardy dysk. Aby uzyskać dodatkowe informacje dotyczące tworzenia Kliknij opcję konfiguracji wielokrotnego rozruchu na komputerze z systemem Windows XP następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
  306559JAK: Utworzyć System wielokrotnego rozruchu w systemie Windows XP
  Aby uzyskać dodatkowe informacje dotyczące sposobu konfigurowania konfiguracji wielokrotnego rozruchu w systemie Windows XP i Windows 2000, odwiedź witrynę Witryna sieci Web firmy Microsoft:
  http://support.microsoft.com/kb/306559

Stan

To zachowanie jest zgodne z projektem.

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących opcji wielu języków w systemie Windows XP Professional, odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://technet.microsoft.com/en-us/library/bb457045.aspx

Właściwości

Numer ID artykułu: 282089 - Ostatnia weryfikacja: 22 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Windows Server 2003, Standard Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Słowa kluczowe: 
kbenv kberrmsg kbprb kbsetup kbmt KB282089 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:282089

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com