Zařízení USB přestat fungovat v systému Windows 8 nebo Windows Server 2012

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2821819 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Předpokládejme, že máte rozbočovači USB 3.0, který podporuje funkci selektivního pozastavení připojené k počítači se systémem Windows 8 nebo Windows Server 2012. Navíc USB zařízení jsou připojena k portům USB. V této situaci mohou všechna zařízení USB přestat fungovat a jsou zobrazeny jako odebrán z počítače.

Poznámka: To také způsobí chybu v USB-IF test shody.

Příčina

K tomuto problému dochází z důvodu nesprávné opakovat logiku pro výčet. Rozbočovač USB 3.0 nelze vytvořit výčet portů super rychlostí. Proto všechny porty USB v počítači spustit znovu vytvořit výčet nepřetržitě. Potom všechny USB porty, které jsou připojeny k zařízení přestane reagovat.

Řešení

Informace o kumulativní aktualizaci

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte Windows 8 a Windows Server 2012 kumulativní aktualizaci 2822241. Další informace o možnostech získání tohoto balíčku kumulativní aktualizace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2822241 Kumulativní aktualizace pro systém Windows 8 a Windows Server 2012: duben 2013

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Další informace

Další informace o terminologii aktualizace softwaru najdete kliknutím na následující číslo článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 2821819 - Poslední aktualizace: 26. dubna 2013 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows 8
  • Windows 8 Enterprise
  • Windows 8 Pro
  • Windows Server 2012 Datacenter
  • Windows Server 2012 Essentials
  • Windows Server 2012 Foundation
  • Windows Server 2012 Standard
Klíčová slova: 
kbqfe kbhotfixserver kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2821819 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2821819

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com