Omówienie MS Shell DLG i FontSubsitutes

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 282187 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Streszczenie

W tym artykule opisano, jak działają odwzorowania czcionek systemowych.

Więcej informacji

Następujący klucz rejestru zawiera listę typowych czcionek i ich podstawienia:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\Current Version\FontSubstitutes
Gdy program wywołuje wspólnego systemu lub okno dialogowe Czcionka, aby odszukać odpowiednią czcionkę dla ustawień regionalnych systemu na komputerze jest używane mapowanie FontSubsitution.

Segoe UI

MS Shell Dlg jest mechanizm mapowania, który pozwala amerykańskim angielskim Microsoft Windows NT i Microsoft Windows 2000 obsługuje ustawień regionalnych, zawierających znaki, które nie są zawarte w strony kodowej 1252. Nie jest czcionka, ale nazwa wierzchem do nieistniejącego czcionki. Można ją określić podczas instalacji w pliku Instalatora systemu Windows NT lub plik Instalatora systemu Windows 2000. Można to również określić podczas dostosowywania komputera lokalnego przy użyciu narzędzia Opcje regionalne w Panelu sterowania:
  1. Narzędzia Opcje regionalne w Ogólne Kliknij pozycję Ustawianie domyślnego Aby zmienić ustawienia regionalne.
  2. Kliknij przycisk Zaawansowane, a następnie kliknij przycisk Ustawienia regionalne dla języków dla programów nieobsługujących kodu unicode. To jest również określany jako "regionalnych systemu."
  3. Kliknij przycisk OK, a następnie ponownie uruchom komputer. Zmień odpowiednie występuje w kluczu rejestru FontSubstitutes.
Istnieją dwa mapowania czcionek powłoki dla systemu Windows 2000 i Windows XP:
  • Segoe: Dla zgodności z systemem Windows na wcześniejszych wszystkie systemy operacyjne włącznie z systemu Windows NT.
  • Segoe 2: Programy będące macierzysty systemu Windows 2000 i Windows XP.
Po zmianie mapowania MS Shell Dlg ze względu na zmianę ustawień regionalnych systemu, może mieć nieoczekiwane wpływ na sposób programy wyświetlają tekst, w szczególności, gdy program używający MS Shell Dlg oczekuje dostępnych z MS Shell Dlg glify, które nie są czcionki, na którym jest aktualnie mapowany. Zwykle powoduje wyświetlanie "domyślne glifów." Glif domyślna różni się od czcionek Czcionka, ale często wygląda podobnie do symbol potoku (|) lub małe kwadratowe lub prostokątne pole. Można ręcznie zmienić mapowanie czcionek, jeżeli jednej czcionki będą odpowiadały potrzebom okien dialogowych komputera i programy zlokalizowane, które występują problemy z wyświetlaniem.

Materiały referencyjne

Więcej informacji można znaleźć w następującej witrynie MSDN w sieci Web (w zestawie Platform SDK Base Services rozwinąć, a następnie rozwiń funkcje międzynarodowe):
http://msdn.microsoft.com
Może również odnosić się do następującej witryny firmy Microsoft w sieci Web:
http://www.microsoft.com/globaldev

Właściwości

Numer ID artykułu: 282187 - Ostatnia weryfikacja: 22 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
Słowa kluczowe: 
kbinfo kbmt KB282187 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:282187

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com