Prehľad MS Shell DLG a FontSubsitutes

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 282187 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Tento článok popisuje, ako systém písmo priradenia prácu.

DALSIE INFORMACIE

Nasledujúci kľúč databázy registry zoznamov bežné písma a ich suplovania:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\Current Version\FontSubstitutes
Keď program vyžaduje spoločný systém alebo dialógové okno písmo, FontSubsitution mapovanie sa používa na vyhľadanie vhodné písma pre miestne nastavenie systému počítača.

MS Shell Dlg

MS Shell Dlg je mapovanie mechanizmus, ktorý umožňuje USA anglický Microsoft Windows NT a Microsoft Windows 2000 na podporu locales, ktoré majú znaky, ktoré nie sú obsiahnuté v kódovú stránku 1252. Nie je písmo ale tvár názov pre neexistujúce písma. Môžete to zadať počas inštalácie v súbore inštalácie systému Windows NT alebo Windows 2000 inštalačného súboru. Môžete zadať aj to keď prispôsobujete lokálny počítač pomocou nástroja Regional Options v ovládacom paneli:
  1. V nástroji Regional Options na Všeobecné karte, kliknite na tlačidlo Predvoliť nastaviť miestne nastavenia.
  2. Kliknite na položku Rozšírené, a potom kliknite na položku miestne nastavenie pre jazyky pre programy bez podpory kódovania unicode. To je tiež uvádzaná ako "miestneho."
  3. Kliknite na položku ok, a potom reštartujte počítač. Príslušnou zmenou vyskytuje v kľúči databázy registry FontSubstitutes.
Existujú dva shell písmo mapovania pre systém Windows 2000 a Windows XP:
  • MS Shell Dlg: Kompatibilita s všetky predchádzajúce okná operačných systémov, vrátane systému Windows NT.
  • MS Shell Dlg 2: Pre programy, ktoré sú udomácnené na Windows 2000 a Windows XP.
Keď MS Shell Dlg mapovanie zmení kvôli meniacim miestne nastavenie systému, to môže mať neočakávané účinnosť ako programy zobrazenie textu, konkrétne, keď program, ktorý používa MS Shell Dlg očakáva glyfu dostupné z MS Shell Dlg, ktoré nie sú v písmo, podľa ktorej je v súčasnosti mapovať. To zvyčajne výsledkom bude zobrazenie "predvolený glyfu." Predvolené glyfu líšia písma písmo, ale bežne vyzerá podobne ako symbol presmerovania (|) alebo malý štvorček alebo pravouhlé krabici. Môžete manuálne zmeniť priradenie písma, ak jednotného písmo bude vyhovovať potrebám dialógy počítača a lokalizované programy, ktoré majú problémy pri zobrazovaní.

ODKAZY

Ďalšie informácie nájdete na nasledovnej webovej lokalite MSDN (podľa Platform SDK, rozšírenie základu služieb a potom rozbaľte zoznam Medzinárodná funkcie):
http://msdn.Microsoft.com
Nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
http://www.Microsoft.com/globaldev

Vlastnosti

ID článku: 282187 - Posledná kontrola: 24. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
Kľúčové slová: 
kbinfo kbmt KB282187 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:282187

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com