XADM: Oprávnění jsou zachována při kopírování složky

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 282241 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud připojení k počítači serveru Exchange 2000 pomocí aplikace Outlook 2000 a potom zkopírujte složku nevlastníte složky vlastní oprávnění z původní složky jsou udržovány ve vlastnosti nové složky. Například pokud máte oprávnění pro složku Autor a tuto složku zkopíruje do jiné složky, které vlastníte, je vlastník původní složce uveden jako vlastník nové složky.

Poznámka: Tento problém může nastat u složky úložiště veřejných nebo soukromých informací však je mnohem pravděpodobnější pomocí veřejných složek.

Příčina

K tomuto problému dochází kvůli nesprávné mapování mezi Exchange Server 5.5 a Exchange 2000 Server přístupová práva, která způsobí seznam řízení přístupu (ACL) z původní složky zachovány během procesu kopírování.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, ručně upravit oprávnění pro nové složky Po zkopírování složky. Zobrazení oprávnění pro složku, klepněte pravým tlačítkem myši na složku, klepněte na příkaz Vlastnosti a klepněte na kartu oprávnění.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v systému Microsoft Exchange 2000 Server.

Další informace

V Exchange Server 5.5 při kopírování složky za těchto okolností nová složka zdědí oprávnění nadřazené složky, ale žádná oprávnění z původní složky jsou zachována. Exchange 2000 Server jsou stále zděděná oprávnění nadřazené složky, ale udržováno oprávnění z původní složky.

Vlastnosti

ID článku: 282241 - Poslední aktualizace: 23. ledna 2014 - Revize: 3.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
  • Microsoft Outlook 2000
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbexchange2000sp2fix kbpending KB282241 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:282241

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com