Nekonzistentné možnosti nastavenia napájania na určité Windows 8 alebo Windows RT-založené zariadenia

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2823250 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Príznaky

Keď budete mať určité Windows 8 alebo Windows RT-založené zariadenia, existujú nezlučiteľné možnosti v nastaveniach možnosti napájania.

Scenár 1

Predpokladajme, že používate Windows 8 počítača Tablet PC, ktorý má procesor Intel Atom, a chcete vybrať akciu tlačidla napájania. Avšak, podľa možnosti v Rozšírené nastavenia sú odlišné od možnosti Systémové nastavenia.

Poznámka: Existujú dve miesta v okne Možnosti napájania, kde môžete zmeniť nastavenia súvisiace s vypínač. Ak chcete zobraziť nasledujúce možnosti, postupujte nasledovne:
 1. Otvorte okno Možnosti napájania v ovládacom paneli, a potom ťuknite na položku Vybrať, čo tlačidlá napájania. Podľa Na batérie alebo Zapojený, Pri stlačení tlačidla napájania Rozbaľovací zoznam má nasledujúce možnosti:
  • Nič
  • Spánok
  • vypnúť
 2. Otvorte okno Možnosti napájania v ovládacom paneli, ťuknite na položku Zmeniť nastavenia plánu vedľa aktuálne vybratým plánom napájania kliknite Zmeniť rozšírené nastavenia napájania, rozbaľte Tlačidlá napájania a kryt, rozbaľte Akcia tlačidla napájania, Na batérie alebo Zapojený Rozbaľovací zoznam má nasledujúce možnosti:
  • Nič
  • Režim dlhodobého spánku
  • vypnúť

Scenár 2

Predpokladajme, že máte Windows RT-založené zariadenie, a chcete vybrať akciu tlačidla napájania. V tejto situácii,Spánok chýba možnosť za predpokladu možnosti Rozšírené nastavenia.

Riešenie

Kumulatívna aktualizácia informácií

Ak chcete vyriešiť tento problém, nainštalujte Windows 8 a Windows Server 2012 Kumulatívna aktualizácia 2822241. Ďalšie informácie o možnostiach získania tento balík Kumulatívna aktualizácia, po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2822241 Windows 8 a Windows Server 2012 Kumulatívna aktualizácia: apríl 2013

Ďalšie informácie

Ďalšie informácie o terminológii aktualizácií softvéru získate po kliknutí na nasledujúce číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis štandardnej terminológie použitej na popis aktualizácií softvéru spoločnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 2823250 - Posledná kontrola: 9. apríla 2013 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Windows 8
 • Windows 8 Enterprise
 • Windows 8 Pro
 • Windows RT
Kľúčové slová: 
kbqfe kbhotfixserver kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2823250 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2823250

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com