Zmiany polityki zapobiegania utraty danych nie zostały wprowadzone w programie Outlook 2013 w usłudze Office 365

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2823261 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.

Nie masz pewności co wersji Office 365 używasz? Przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:
Czy używam usługi Office 365 po uaktualnieniu?
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

PROBLEM

Po wprowadzeniu zmian do polityki zapobiegania (DLP) utraty danych, zmiana nie zacznie obowiązywać w Microsoft Outlook 2013 w usłudze Office 365. Na przykład wystąpić jeden lub więcej z następujących symptomów:
 • Porady dotyczące zasad nie są wyświetlane prawidłowo, jeśli spełnione są warunki w zasadzie DLP.
 • Wiadomości nie są odpowiednio zablokowany przez zasady DLP.
Te symptomy, nawet jeśli zasady DLP pracował prawidłowo przed dokonaniem zmiany.

PRZYCZYNA

Ten problem występuje, jeśli aktualizacja zasad DLP nie został pobrany do 2013 programu Outlook. 2013 Program Outlook sprawdza się do zmian zasad DLP co 24 godzin.

OBEJŚCIE PROBLEMU

Ważne W tej sekcji podano informacje dotyczące modyfikowania rejestru. Jednak niepoprawne zmodyfikowanie rejestru może spowodować poważne problemy. W związku z tym wykonaj następujące kroki ostrożnie. W celu dodatkowej ochrony wykonaj kopię zapasową rejestru przed przystąpieniem do modyfikacji. Dzięki temu można przywrócić rejestr w przypadku wystąpienia problemu. Aby uzyskać więcej informacji na temat wykonywania kopii zapasowej i przywracania rejestru zobacz następujący artykuł z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
322756 Jak wykonać kopię zapasową i przywrócić rejestr w systemie Windows

Aby automatycznie rozwiązać ten problem dla Ciebie, przejdź do "Automatyczne rozwiązywanie problemu"sekcja. Jeśli użytkownik woli samodzielnie rozwiązać ten problem, przejdź do "Pozwól mi to rozwiązać samodzielnie"sekcja.

Automatyczne rozwiązywanie problemu

Aby automatycznie rozwiązać ten problem, kliknij przycisk Poprawka przycisk lub łącze. Następnie kliknij przycisk Uruchom w Pobierz plik okno dialogowe pole, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami Poprawka Kreator.

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets fixit1
Rozwiąż ten problem
Microsoft Napraw 20091
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets fixit2


Notatki
 • Ten kreator może być tylko w języku angielskim. Jednak poprawka automatyczna działa również w innych wersjach językowych systemu Windows.
 • Jeśli nie jesteś na komputerze, którego dotyczy problem, Zapisz poprawkę to rozwiązanie na dysku flash lub dysku CD, a następnie uruchomić go na komputerze, którego dotyczy problem.
Następnie przejdź do "Czy to rozwiązało problem?"sekcja.

Pozwól mi to rozwiązać samodzielnie

Aby obejść ten problem, należy wymusić 2013 programu Outlook, aby pobrać zaktualizowane zasady DLP. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:
 1. Użyj Edytora rejestru, aby usunąć istniejące zasady DLP, które są stosowane do 2013 programu Outlook. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:
  1. Zamknij program Outlook 2013.
  2. Kliknij przycisk Start, kliknij przycisk Uruchom, typ regedit, a następnie kliknij przycisk OK.
  3. W Edytorze rejestru zlokalizuj następujący podklucz:
   HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Office\15.0\Outlook\PolicyNudges
  4. Usuń wpis rejestru LastDownloadTimesPerAccount .
  5. Zamknij Edytor rejestru.
 2. Uruchom program Outlook 2013, Utwórz nową wiadomość, a następnie wpisz tekst. Po wykonaniu tej czynności można wymusić 2013 programu Outlook do pobierania zasad DLP.
Czy to rozwiązało problem?
 • Sprawdź, czy problem został rozwiązany.
 • Będziemy wdzięczni za opinie. Aby przekazać swoją opinię lub zgłosić jakiekolwiek problemy dotyczące tego rozwiązania, zostaw komentarz w "Automatyczne rozwiązywanie problemu"blogu lub Wyślij do nas wiadomości e-mail wiadomość.

WIĘCEJ INFORMACJI

Aby uzyskać więcej informacji o funkcjach DLP ochrony Online programu Exchange przejdź do następującej witryny sieci Web Microsoft TechNet:
Zapobieganie utracie danych
Nadal potrzebujesz pomocy? Przejdź do Office 365 Wspólnoty Witryna sieci Web.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2823261 - Ostatnia weryfikacja: 31 maja 2013 - Weryfikacja: 5.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Exchange Online
 • Microsoft Exchange Online Protection
Słowa kluczowe: 
o365e o365a o365m o365022013 after upgrade kbfixme kbmsifixme kbmt KB2823261 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2823261

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com