Artikli ID: 2823483 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Laienda kõik | Ahenda kõik

Sümptomid

Rakendust Internet Explorer 10 Windows 7-le ei saa õigesti installida ning kuvatakse järgmine tõrketeade:
Internet Explorer vajab enne installimist värskendust

Põhjus

See probleem tekib, kuna mõnedel arvutitel on hübriidvideokaardid, mis ei ühildu veel Internet Explorer 10-ga operatsioonisüsteemile Windows 7. Internet Explorer 10-t ei saa neile süsteemidele installida enne, kui nende videokaartide jaoks on olemas uuendatud riistvaradraiverid.

Lisateave

Loendi arvutitest, mida see probleem hõlmab, ja lingid uuendatud draiveritarkvara juurde, mis probleemi lahendab, leiate, kui klõpsate järgmist artiklinumbrit Microsofti teabebaasi artikli lugemiseks:

2670838 Operatsioonisüsteemidele Windows 7 hoolduspaketiga SP1 ja Windows Server 2008 R2 hoolduspaketiga SP1 on saadaval platvormivärskendus

Olek

Microsoft teeb seadmetootjatega koostööd, et pakkuda probleemi lahendamiseks uuendatud tarkvara. Uus teave värskendatud draiveritarkvara kohta lisatakse teabebaasi artiklisse 2670838 kui vastav teave saab kättesaadavaks.
Märkus. See artikkel on otse Microsofti tugiorganisatsioonist loodud artikkel ?FAST PUBLISH? (Kiiravaldamine). Selles sisalduv teave edastatakse probleemide ilmnemisel olemasoleval kujul. Kiiresti kättesaadavaks muutmise tõttu võib materjalides esineda trükivigu ja neid võidakse mis tahes ajal ette teatamata parandada. Muude asjaolude korral vaadake kasutustingimusi.

Atribuudid

Artikli ID: 2823483 - Viimati läbi vaadatud: 30. aprill 2013 - Redaktsioon: 1.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
  • Windows Internet Explorer 10
  • Windows 7 Service Pack 1
Märksõnad: 
kbtshoot kbsurveynew KB2823483

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com