Spravované dostupnosť správy sú žurnálovacího Exchange Server 2013

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2823959 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

Keď zapnete globálne Journaling, Microsoft Exchange Server 2013, si všimnete, že e-maily z monitorovania sonda riadená dostupnosti zdravia sú žurnálovacího.

Príčina

Toto správanie je zámerné. To je funkcia monitorovania zdravia v verzii 2013 Exchange Server a Exchange Server 2013 Kumulatívna aktualizácia 1 (CU1) a Exchange Server 2013 Kumulatívna aktualizácia 2 (CU2).

Ako problém obísť

Obísť toto správanie, použite jednu z nasledujúcich metód zakázať sondy správy:

Metóda 1: Vytvoriť pravidlo denníka

Obísť tento problém, vytvorte pravidlo denníka zakázať sondy správy. Môžete vytvoriť pravidlo denníka pre jednotlivých príjemcov, alebo distribučnú skupinu. Nasleduje príklad rutiny cmdlet, ktoré vytvára pravidlo denníka pre jednotlivých príjemcov:

Nové-JournalRule-názov "Používateľ A časopis" - journalemailaddress Journal@contoso.com -Rozsah globálneho - príjemca Usera@contoso.com -Povolené $true

Môžete tiež vytvoriť pravidlo denníka pre distribučnú skupinu. Toto je príklad denníka pravidlo pre distribučnú skupinu. Keď vytvoríte pravidlo denníka, všetky správy, ktoré sú zaslané alebo odoslané členom distribučnej skupiny "Denníka užívateľov" sú žurnálovacího:

Nové-JournalRule-názov "Denníka užívateľov" - journalemailaddress Journal@contoso.com -Rozsah globálneho - príjemca journalusers@contoso.com -Povolené $true

Metóda 2: Použiť globálne prepísať

Obísť tento problém, použite globálne prepísať zakázať sondy, ktoré generujú e-mailové správy. Postupujte podľa týchto krokov:

Poznámka:  Ak zakážete, Globálne monitorovanie, nejaký server monitorovacie aplikácie môže nie správne monitorovanie dopravy servera komponenty.
 1. V prostredie Exchange Management Shell, spustite nasledujúce príkazy:
  Add-GlobalMonitoringOverride -Identity "FrontendTransport\OnPremisesSmtpClientSubmission" -PropertyName Enable -PropertyValue 0 -ApplyVersion "15.0.620.29" -ItemType Probe
  Add-GlobalMonitoringOverride -Identity "MailboxTransport\Mapi.Submit.Probe" -PropertyName Enable -PropertyValue 0 -ApplyVersion "15.0.620.29" -ItemType Probe
  Add-GlobalMonitoringOverride -Identity "FrontendTransport\OnPremisesInboundProxy" -PropertyName Enable -PropertyValue 0 -ApplyVersion "15.0.620.29" -ItemType Probe
  Poznámka Tieto príkazy sú pre Exchange Server 2013 CU1 iba. Ak používate rôznych stavať výmenu 2013, môžete určiť verziu a budovať informácie spustením nasledujúceho príkazu:
  Get-ExchangeServer <ServerName> |fl name,*yver*
  Číslo ApplyVersion je kombináciou verzie a stavať. (Napríklad pre Exchange Server 2013 CU1, verzia je 15,0 build je 620.29 a ApplyVersion je 15.0.620.29.)
 2. Reštartujte službu Microsoft Exchange diagnostika a službu Microsoft Exchange zdravie Manager na všetkých serveroch Exchange Server 2013.

  Poznámka Ak používate Rola servera klientskeho prístupu a Rola servera schránku na samostatné servery, musíte reštartovať služby, ktoré sú tu uvedené na obe role.

Ďalšie informácie

Ďalšie informácie nájdete na nasledovných webových lokalít spoločnosti Microsoft:
Stavu servera a výkon

Pridať GlobalMonitoringOverride

Zapisovanie denníkov

Nové-JournalRule


Vlastnosti

ID článku: 2823959 - Posledná kontrola: 17. júla 2013 - Revízia: 4.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Exchange Server 2013 Enterprise
 • Microsoft Exchange Server 2013 Standard
Kľúčové slová: 
kbsurveynew kbmt KB2823959 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2823959

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com