POSTUPY: Snímek výpis tohoto procesu pomocí klávesové zkratky

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 282421 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje způsob použití klávesové zkratky pro zachycení výpis procesu. Nástroj UserModeProcessDumper8_1_2929_5.exe lze nainstalovat v systému jako součást z Platform Software Development Kit (SDK), nástroj ladicí program systému Windows, nebo jako samostatný program. Mohou být staženy jako součást balíčku nástroj ladicí program systému Windows z webu služby Stažení softwaru. Klepněte na následující webový server společnosti Microsoft ke stažení souboru:

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=E089CA41-6A87-40C8-BF69-28AC08570B7E&displaylang=en

Stažení na předchozím webu obsahuje celý balíček nástroje Windows Debugger. Lze ji snadno nainstalovat v libovolném počítači se systémem Microsoft Windows NT nebo Microsoft Windows 2000. Bude zobrazena ikona pro výpis stavu nastavení uživatelů ve skupině nástroje ladění.

Pokud nainstalujete balíček nástroje Windows Debugger, jej může změnit výchozí popisovač výjimky režimu uživatele a Drwtsn32 program může musí být přeregistrována jako výchozí program pomocí příkazového řádku následující příkaz:

c:\ >drwtsn32 -i

Zachycení výpis, pomocí nástroje Userdump.exe

Chcete-li použít nástroj Userdump, proveďte následující kroky:

 1. Spusťte program Setup.exe, který je součástí nástroje Userdump. Tento postup nainstaluje ovladač režimu jádra, soubor Userdump.sys, a také vytvoří výpis stavu procesu ikona v Ovládacích panelech.
 2. V Ovládacích panelech klepněte na ikonu Výpisu stavu paměti procesu.
 3. Klepněte na kartu Klávesové zkratky.
 4. Klepněte na tlačítko Nový.
 5. Písmeno "A" (nebo podle vašeho výběru jiné písmeno) vyberte v poli rozevíracího seznamu. Toto písmeno bude se vaše přístupová klávesa informovat nástroj Userdump.exe při stav systému musí být pro konkrétní proces.
 6. Název procesu, například "notepad.exe", zadejte do pole s názvem "Zadejte název aplikace zde".
 7. Klepněte na tlačítko OK.
 8. Dalším klepnutím na tlačítko OK ukončete výpisu stavu paměti procesu.
 9. Spusťte program Microsoft Windows program Notepad.exe.
 10. Když v počítači běží program program Notepad.exe, stiskněte KOMBINACI kláves CTRL + ALT + SHIFT a současně držte stisknuté všechny tři klíče najednou, typ:
  Výpis

  Uvolněte CTRL, ALT a klávesy SHIFT.
 11. Jakmile budete připraveni vytvořit stav systému, stiskněte klávesu s písmenem "A" na něj (nebo jakýmikoliv klávesovou může jste zvolili v předchozím kroku č. 5).

  Šedý rámeček se zobrazí v levém horním rohu obrazovky, informování, že nástroj Userdump.exe vytváří stav systému ve složce C:\Winnt. Soubor však se nyní nazývá "Notepad.dmp". Musíte ověřit, že byla vytvořena výpis.

Vlastnosti

ID článku: 282421 - Poslední aktualizace: 1. listopadu 2006 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbenv kbhowto kbhowtomaster KB282421 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:282421

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com