Chyba při pokusu o nastavení profil aplikace Outlook pro Exchange Online v Office 365 stánku uživatelé služeb Office 365: "šifrované připojení k poštovnímu serveru není k dispozici.

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2826047 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

PROBLÉM

Uživatel aplikace Office 365 stánku se pokusí nastavit poštovní účet služby Exchange Online v aplikaci Microsoft Outlook 2010 nebo Microsoft Outlook 2013. Nicméně uživatelský profil aplikace Outlook není nastavena automaticky. Místo toho uživatel obdrží následující chybová zpráva v části Nastavení e-mailového serveru hledání v aplikaci Outlook:
Šifrované připojení k poštovnímu serveru není k dispozici.
Pokus použít nešifrované připojení, klepněte na tlačítko Další.
Tato chybová zpráva se zobrazí i v případě, že uživatel zadal jeho nebo její e-mailovou adresu a heslo správně na stránce Průvodce přidáním nového účtu v aplikaci OutlookAutomatické nastavení účtu.

PŘÍČINA

K tomuto chování dochází, pokud uživatel se pokouší o připojení aplikace Outlook k Exchange Online pomocí Exchange Autodiscover. Plány prohlížení Office 365 nepodporují mail v Exchange Online přístup prostřednictvím připojení k serveru Exchange pomocí aplikace Outlook.

ŘEŠENÍ

Chcete-li tento problém vyřešit, proveďte jednu z následujících akcí:

DALŠÍ INFORMACE

Další informace o prohlížení plány služeb Office 365 viz Office 365 pro business - prohlížení plánu.

Pokud uživatelé služeb Office 365, kteří nejsou uživatelům prohlížení zobrazí tato chybová zpráva, naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2404385 Aplikace Outlook nemůže nastavit nový profil pomocí Exchange Autodiscover pro poštovní schránky na serveru Exchange Online v Office 365
Stále potřebujete pomoc? Přejděte Komunity Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2826047 - Poslední aktualizace: 3. července 2014 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Online
Klíčová slova: 
o365 o365a o365e o365p o365m o365022013 kbmt KB2826047 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2826047

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com