Błąd podczas Office 365 kiosku użytkownicy próbują skonfigurować profil programu Outlook dla usługi Exchange Online w usłudze Office 365: "szyfrowane połączenie z serwerem poczty jest niedostępne"

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2826047 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

PROBLEM

Użytkownika w usłudze Office 365 kiosku próbuje skonfigurować konto e-mail dla usługi Exchange Online w programie Microsoft Outlook 2010 lub Microsoft Outlook 2013. Jednak profil programu Outlook użytkownika nie jest automatycznie konfigurowane. Zamiast tego użytkownik otrzymuje następujący komunikat o błędzie w obszarze Wyszukiwanie ustawień serwera poczty w programie Outlook:
Szyfrowane połączenie z serwerem poczty nie jest dostępny.
Kliknij przycisk Dalej, aby spróbować użyć połączenia nieszyfrowanego.
Ten komunikat o błędzie jest wyświetlany, mimo że użytkownik wprowadził jego lub jej adres e-mail i hasło poprawnie na stronieAutomatyczne konfigurowanie kontaKreatora dodawania nowych kont w programie Outlook.

PRZYCZYNA

To zachowanie występuje, jeśli użytkownik próbuje nawiązać połączenie programu Outlook do programu Exchange Online przy użyciu automatycznego wykrywania programu Exchange. Plany kiosku Office 365 nie obsługują dostęp poczty w programie Exchange Online za pośrednictwem połączenia Exchange za pomocą programu Outlook.

ROZWIĄZANIE

Aby obejść ten problem, wykonaj jedną z następujących czynności:

WIĘCEJ INFORMACJI

Aby uzyskać więcej informacji o Office 365 kiosku planów zobacz Usługa Office 365 dla firm - plan kiosku.

Jeśli usługi Office 365 użytkowników, którzy nie są użytkownikami kiosku się ten komunikat o błędzie, zobacz następujący artykuł z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2404385 Program Outlook nie można skonfigurować nowy profil za pomocą automatycznego wykrywania programu Exchange dla skrzynek pocztowych programu Exchange Online w usłudze Office 365
Nadal potrzebujesz pomocy? Przejdź do Społeczności użytkowników usługi Office 365 witryny sieci Web.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2826047 - Ostatnia weryfikacja: 4 lipca 2014 - Weryfikacja: 5.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Exchange Online
Słowa kluczowe: 
o365 o365a o365e o365p o365m o365022013 kbmt KB2826047 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2826047

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com