Opis rozwiązania w postaci poprawki automatycznej dla Edytora w usłudze Windows Live 2011: 14 maja 2013

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2826075 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

WPROWADZENIE

Ten artykuł zawiera rozwiązanie w postaci poprawki automatycznej, za pomocą którego można usunąć Edytor w usłudze Windows Live 2011 z komputera z systemem Windows Vista.

W Edytorze 2011 używanym na komputerze z systemem Windows Vista istnieje luka w zabezpieczeniach. Ponadto używanie Edytora 2011 w systemie Windows Vista nie jest już obsługiwane. Zaleca się odinstalowanie tego programu. Program można odinstalować za pomocą rozwiązania w postaci poprawki automatycznej udostępnionego w tym artykule.

Aby uzyskać więcej informacji o tej luce w zabezpieczeniach, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2813707  MS13-045: Luka w zabezpieczeniach programu Windows Essentials umożliwia ujawnienie informacji: 7 maja 2013 (strona może być w języku angielskim)
Aby automatycznie rozwiązać ten problem, przejdź do sekcji Automatyczne rozwiązywanie problemu.

Automatyczne rozwiązywanie problemu

Aby automatycznie włączyć lub wyłączyć tę poprawkę automatyczną, należy kliknąć przycisk lub łącze Fix it w obszarze nagłówka Włączanie tego obejścia w celu usunięcia Edytora 2011 lub Wyłączanie tego obejścia w celu przywrócenia Edytora 2011. Następnie należy kliknąć przycisk Uruchom w oknie dialogowym Pobieranie pliku i wykonać kroki kreatora rozwiązywania problemu.
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Włączanie tego obejścia w celu usunięcia Edytora 2011Wyłączanie tego obejścia w celu przywrócenia Edytora 2011
Rozwiąż ten problem
Microsoft Fix it 50982
Rozwiąż ten problem
Microsoft Fix it 50983
Uwagi
  • Kreatorzy mogą być dostępni tylko w języku angielskim. Jednak te poprawki automatyczne działają również w innych wersjach językowych systemu Windows.
  • Jeśli używany komputer nie jest tym, którego dotyczy problem, można zapisać tę poprawkę automatyczną na dysku flash lub dysku CD i uruchomić ją na odpowiednim komputerze.
Uwaga: Niniejszy artykuł, przeznaczony do „SZYBKIEJ PUBLIKACJI”, został utworzony bezpośrednio przez organizację pomocy technicznej firmy Microsoft. Zawarte w nim informacje są udostępniane „w stanie takim, w jakim są” w odpowiedzi na pojawiające się problemy. W wyniku przyspieszonego trybu udostępniania materiały mogą zawierać błędy typograficzne i mogą zostać poprawione w dowolnym momencie bez uprzedzenia. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach użytkowania.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2826075 - Ostatnia weryfikacja: 17 maja 2013 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Windows Live Writer
Słowa kluczowe: 
atdownload kbbug kbexpertiseinter kbfix kbsecbulletin kbsecurity kbsecvulnerability kbmsifixme kbfixme KB2826075

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com