Windows Temel Parçalar 2011 için Fix it çözümü: 14 Mayıs 2013'ün açıklaması

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2826075 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

GİRİŞ

Bu makalede, Windows Live Yazar 2011'i Windows Vista tabanlı bir bilgisayardan kaldırmak için kullanabileceğiniz bir Fix it çözümü bulunmaktadır.

Windows Vista çalıştıran bir bilgisayarda kullanıldığında, Yazar 2011'de güvenlik açığı bulunur. Ayrıca, Yazar 2011'in Windows Vista'da kullanılması artık desteklenmemektedir. Bu nedenle programı kaldırmanız önerilir. Programı kaldırmak için bu makaledeki Fix it çözümünü kullanabilirsiniz.

Güvenlik açığı hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasına tıklayın:
2813707MS13-045: Windows Essentials'taki güvenlik açığı bilginin açığa çıkmasına neden olabilir: 7 Mayıs 2013'ün açıklaması (Bu sayfa İngilizce olabilir)
Bu sorunu sizin adınıza gidermemizi isterseniz, "Benim adıma düzelt" bölümüne gidin.

Benim adıma düzelt

Bu Fix it çözümünü etkinleştirmek veya devre dışı bırakmak için, Yazar 2011'i kaldırmak için bu geçici çözümü etkinleştirme başlığının veya Yazar 2011'i geri yüklemek için bu geçici çözümü devre dışı bırakma başlığının altındaki Bu sorunu düzelt düğmesini ya da bağlantısını tıklatın. Dosya İndirme iletişim kutusunda Çalıştır'ı tıklatın ve Fix it sihirbazındaki adımları uygulayın.
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Yazar 2011'i kaldırmak için bu geçici çözümü etkinleştirmeYazar 2011'i geri yüklemek için bu geçici çözümü devre dışı bırakma
Bu sorunu düzelt
Microsoft Fix it 50982
Bu sorunu düzelt
Microsoft Fix it 50983
Notlar
  • Bu sihirbazlar yalnızca İngilizce olabilir. Ancak otomatik düzeltmeler, Windows'un diğer dil sürümleri için de çalışmaktadır.
  • Çalıştığınız bilgisayarda bu sorun yaşanmıyorsa, otomatik düzeltmeyi bir flaş sürücüye veya CD'ye kaydedip daha sonra sorunun yaşandığı bilgisayarda çalıştırabilirsiniz.
Not Bu, doğrudan Microsoft destek kuruluşu tarafından oluşturulan bir “FAST PUBLISH” makalesidir. Buradaki bilgiler, ortaya çıkan sorunları gidermek üzere olduğu gibi sağlanmaktadır. Mümkün olduğu kadar hızlı sunulmasının bir sonucu olarak malzemelerde yazım hataları bulunabilir ve bunlar bildirimde bulunulmadan daha sonra düzeltilebilir. Diğer hususlar için Kullanım Koşulları’na bakın.

Özellikler

Makale numarası: 2826075 - Last Review: 20 Mayıs 2013 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Windows Live Writer
Anahtar Kelimeler: 
atdownload kbbug kbexpertiseinter kbfix kbsecbulletin kbsecurity kbsecvulnerability kbmsifixme kbfixme KB2826075

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com