Správce zařízení označuje, že japonské PS/2 klávesnice je standardní klávesnice 101 či 102 kláves nebo klávesnice Microsoft Natural PS/2 po upgradu počítače na systém Windows XP nebo na systém Windows Vista

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 282764 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po upgradu počítače používajícího Japonská klávesnice PS/2 (106/109 kláves) klávesnice na systém Windows XP nebo na systém Windows Vista Správce zařízení označuje, že je klávesnice standardní klávesnice 101 či 102 kláves nebo klávesnice Microsoft Natural PS/2. Klávesnice funguje jako 106 kláves klávesnice, ale zobrazí se ve Správci zařízení jako 101 kláves klávesnice.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože zařízení typu Plug and Play nelze zjistit typ klávesnice, která uživatel ručně nainstaluje. Téměř všechny klávesnice PS/2, proto zobrazeno ve Správci zařízení jako standardní klávesnice 101 či 102 kláves nebo klávesnice Microsoft Natural PS/2.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, pomocí klávesnice v Ovládacích panelech přeinstalovat Japonská klávesnice PS/2 (106/109 kláves) klávesnice.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části „ platí.

Vlastnosti

ID článku: 282764 - Poslední aktualizace: 31. ledna 2007 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Vista Home Basic
  • Windows Vista Home Premium
  • Windows Vista Ultimate
  • Windows Vista Business
  • Windows Vista Enterprise
  • Windows Vista Starter
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbmt kbhardware kbprb kbsetup KB282764 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:282764

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com