Aygıt Yöneticisi bir bilgisayarı Windows XP'ye veya Windows Vista'ya yükselttikten sonra bir Japonca PS/2 klavye standart bir 101/102 Tuşlu) klavye ya da Microsoft Natural PS/2 klavye olduğunu gösterir.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 282764 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir Japonca PS/2 klavye kullanan bir bilgisayarı yükselttiğinizde (106/109 Tuşlu) klavye Windows XP'ye veya Windows Vista için Aygıt Yöneticisi klavyeyi standart bir 101/102 Tuşlu) klavye ya da Microsoft Natural PS/2 klavye olduğunu gösterir. Klavye 106 tuş klavye gibi çalışır, ancak Aygıt Yöneticisi'nde anahtar 101 tuşlu klavye olarak görünür.

Neden

Bu sorun, Tak ve Kullan kullanıcı el ile yükleyen bir klavye türü algılayamadığı için oluşur. Bu nedenle, hemen hemen tüm PS/2 klavye standart 101/102 Tuşlu) klavye ya da Microsoft Natural PS/2 klavye Aygıt Yöneticisi'nde görünür.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, Japonca PS/2 klavye yeniden yüklemek için Denetim Masası'ndaki klavye öğesini kullanın (106/109 Tuşlu) klavye.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 282764 - Last Review: 31 Ocak 2007 Çarşamba - Gözden geçirme: 2.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Windows Vista Home Basic
  • Windows Vista Home Premium
  • Windows Vista Ultimate
  • Windows Vista Business
  • Windows Vista Enterprise
  • Windows Vista Starter
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhardware kbprb kbsetup KB282764 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:282764

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com