Gizlilik ayarları yalnızca ınternet bölgesi etkiler.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 282846 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

ınternet seçenekleri (Düzenle düğmesini tıklatarak), kaydırıcıyı, Gelişmiş gizlilik ayarları iletişim kutusunu (Gelişmiş) düğmesini tıklatarak) veya <a2>Site başına gizlilik eylemleri iletişim kutusunu kullanarak <a1>Gizlilik</a1> sekmesinde belirttiğiniz gizlilik tercihlerini, yalnızca ınternet bölgesi etkiler.

Neden

Gizlilik ayarları yalnızca ınternet bölgesinde çalışması için tasarlanmıştır. Tüm tanımlama bilgilerini otomatik olarak kabul edildi veya yerel intranet ve güvenilen bölgeler Web sitelerinden replayed ve hiçbir tanımlama bilgilerini kabul edildi veya kısıtlanmış Web sitelerinden replayed.

Pratik Çözüm

Tanımlama bilgisi süzme sitelerin yerel intranet veya Güvenilen Siteler bölgelerindeki kurallar için <a0></a0>, bu bölgeler için süzme kuralları tanımlama bilgisi belirtir ve özel gizlilik tercihlerini bir dosyayı içe aktarın. Özelleştirilmiş bir gizlilik oluşturma hakkında daha fazla bilgi için dosya almak için lütfen aşağıdaki Microsoft Web sitesine bakın:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms537344.aspx
Not:, Yasak siteler bölgesi için kurallar süzme tanımlama bilgisi belirleyemezsiniz. Bir siteye, yerel intranet eklerseniz, güvenilen veya Yasak siteler bölgesi, Netbıos veya ana bilgisayar adını ve sonra ınternet Explorer'ı olarak ınternet bölgesinde yerine, yerel intranet, güvenilen ve Yasak Siteler bölgelerine site yorumlar sonra IP adresini kullanarak, bu siteye bağlanmak. Benzer şekilde, yerel intranet siteleri iletişim kutusunda Diğer bölgelerde listelenmeyen tüm yerel (intranet) sitelerini içer ve proxy sunucusu kullanmayan tüm siteleri Ekle onay kutusunu temizleyin ve yerel intranet Gelişmiş iletişim kutusundan tüm siteleri kaldırmak, ınternet Explorer tüm yerel intranet siteleri Yerel intranet yerine ınternet bölgesinde olarak yorumlar. Bu gibi durumlarda, ınternet seçenekleri (Gelişmiş düğmeyi tıklatarak) kaydırıcıyı veya Gelişmiş Gizlilik Ayarları iletişim kutusunu kullanarak <a1>Gizlilik</a1> sekmesinde belirttiğiniz filtre kuralları tanımlama bilgisi olarak kullanılır. Netbıos veya ana bilgisayar adını kullanarak site başına gizlilik eylemleri iletişim kutusuna, yerel intranet siteleri ekleyemezsiniz.

Durum

Bu davranış tasarım yüzündendir.

Daha fazla bilgi

ınternet Explorer 6 gizlilik ayarlarını ayarlama hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
283185Internet Explorer 6'da Tanımlama Bilgileri Nasıl Yönetilir

Özellikler

Makale numarası: 282846 - Last Review: 24 Temmuz 2007 Salı - Gözden geçirme: 3.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Internet Explorer 6.0, Ne zaman ne ile kullanilir:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
  • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 Update Rollup 2
  • Microsoft Windows XP Tablet PC Edition
  • Microsoft Windows XP Professional x64 Edition
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Terminal Server
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
  • Microsoft Windows Millennium Edition
  • Microsoft Windows 98 İkinci Sürüm
  • Microsoft Windows 98 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbprb KB282846 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:282846

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com