FIX: Стан вмісту пакету застрягли в "триває - очікування для вмісту" статус в System Center 2012 конфігурації диспетчера SP1

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2828900 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Ознаки

Розглянемо таку ситуацію.
  • Вам налаштувати основний маркер сайт Microsoft System Center 2012 конфігурації диспетчера пакет оновлень 1 (SP1) і вторинному сайт System Center 2012 конфігурації диспетчера SP1.
  • Створення пакета на основний маркер сайт.
  • Ви розповсюджуєте пакет до точки розповсюдження вторинному сайт.
  • Перевірка пакету на точки розповсюдження вторинному сайт після читає стан вмісту Успіх.
  • Переконайтеся, що читає стан вмістуУспіх Після завершення перевірки.
  • Клацніть правою кнопкою миші пакет а потім виберітьТочка розподілення оновлення.

У цьому випадку стан вмісту застрягла в Триває - очікування для вмістустан замість Успіх стан.

Розв'язанн

Відомості про виправлення

Виправлення доступне з Microsoft. Однак, застосовувати лише для вирішення проблеми, описаної в цій статті. Застосовуйте це виправлення лише до системний інтегратор, які відчувають проблеми, описаної в цій статті. Це виправлення може потребувати додаткового приймальні випробування. Тому, якщо ви не завдає проблема, рекомендовано дочекатися наступного оновлення програмного забезпечення, яка містить це виправлення.

Якщо виправлення доступне для завантаження, є розділ "Виправлення доступне" у верхній частині цієї статті бази знань. Якщо цей розділ не відображається, зверніться до Microsoft служба підтримки клієнтів і підтримки, щоб отримати ці виправлення.

Примітка. Якщо виникають додаткові проблеми, або якщо будь-які виправлення, можливо, доведеться створити окремий запит на обслуговування. Витрати на звичайні підтримки буде застосовуватися до додаткову підтримку питання і проблеми, які не відповідають критеріям для цього конкретного виправлення. Повний список номерів телефонів Microsoft обслуговування і підтримки клієнтів або створити окремий запит на обслуговування перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://support.Microsoft.com/contactus/?ws=support
Примітка. Форма "Виправлення доступне" відображає мови, для якої доступний виправлення. Якщо потрібна мова не відображається, це тому, що поточні виправлення недоступна для цієї мови.

Необхідні умови

Щоб застосувати це виправлення, ви повинні мати сукупний пакет оновлень 1 для System Center 2012 конфігурації диспетчера пакетом оновлень 1 інстальовано.

Необхідність перезавантаження

Вам не доведеться перезавантажити комп’ютер-зразок після інсталяції цього виправлення.

Примітка. Рекомендовано закрити диспетчер конфігурацій адміністрація консолі, перш ніж інсталювати цей пакет виправлень.

Відомості про файли

Це виправлення не замінює попередні версії виправлень.

Відомості про файли

Англійська версія цього виправлення має атрибути файлу (або новіші атрибути файлів) подані в нижченаведеній таблиці. Значення дати й часу для цих файлів перераховані в всесвітній координований Вільний час (UTC). Під Вільний час перегляду відомостей про файл, перераховуються в місцевий Вільний час. Щоб визначити різницю між UTC і місцевим часом, використовувати в часовий пояс у вкладці на Дата і Вільний час елемент панелі керування.
Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
Ім'я файлуВерсія файлуРозмір файлуДатаВільний час
Update.SQLНе застосовується15,32322 Лютого 201318:15


Стан

корпорація Майкрософт підтвердила існування цієї неполадки у продуктах Майкрософт, перелічених у розділі «Застосовується до».

Посилання

Щоб отримати відомості про інсталяцію цього сукупного оновлення див. Оновлення System Center 2012 диспетчер конфігурацій і Нові накопичувальне оновлення обслуговування моделі для System Center 2012 диспетчер конфігурацій.

Відомості про термінологію оновлення програмного забезпечення див.Стандартна термінологія, яка використовується для опису оновлень програмних продуктів Майкрософт.

Властивості

Номер статті: 2828900 - Востаннє переглянуто: 18 квітня 2013 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
  • Microsoft System Center 2012 Configuration Manager Service Pack 1
Ключові слова: 
kbautohotfix kbqfe kbfix kbHotfixServer kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2828900 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2828900

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com