"Move-CsUser: HostedMigration vina" chybové hlásenie pri prechode používateľom Lync Online z lokálneho servera Microsoft Lync

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2829500 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PROBLÉM

Hybridné nasadenie Microsoft Lync, keď sa pokúsite presunúť užívateľov z lokálneho servera so spustenou službou Microsoft Lync do Microsoft Lync Online v balíku Microsoft Office 365, dostanete nasledovné chybové hlásenie v Lync Online PowerShell:
Ťah-CsUser: HostedMigration chyba: Error=(510), popis = (nájomca tohto používateľa nie je povolená pre zdieľané sip adresu miesta.)

RIEŠENIE

Než sa snažiť migrovať používateľov lokálneho Lync Lync online v Office 365, Office 365 Lync Online organizácie musia byť zapnuté na zdieľanej relácie začatí protokolu (SIP) adresa miesta.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Pripojiť k Lync Online PowerShell, a potom spustite nasledujúci príkaz:
Set-CsTenantFederationConfiguration -SharedSipAddressSpace $true

Ako sa pripojiť k Lync Online PowerShell

Prvým krokom je inštalácia modulu Windows PowerShell pre službu Lync Online. Informácie nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
Windows PowerShell modul pre Lync Online
Ak máte nainštalovaný modul Lync Online konektor, otvorte prostredie Windows PowerShell a potom spustite nasledovné príkazy:
Import-Module LyncOnlineConnector

$cred = Get-Credential

$CSSession = New-CsOnlineSession -Credential $cred

Import-PSSession $CSSession -AllowClobber
Ďalšie informácie o tom, ako sa pripojiť k Lync Online pomocou prostredia Windows PowerShell, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite Microsoft TechNet:
Pripojenie na službu Lync Online pomocou prostredia Windows PowerShell

Potrebujete ešte pomoc? Prejdite na Komunita používateľov balíka Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2829500 - Posledná kontrola: 5. júna 2014 - Revízia: 10.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Lync Online
Kľúčové slová: 
o365022013 o365 o365e o365a o365m hybrid kbmt KB2829500 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2829500

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com