Sistem Geri Yükleme kapatmama etkileyebilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 283096 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Sistem Geri Yükleme sistem geri yükleme gerçekleştirmek için kullandığınızda, sistem geri yükleme tüm dosyaları beklendiği gibi geri. Geri yükleme işleminden sonra bilgisayarınızı yeniden başlattığınızda, aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
Sistem Geri Yükleme
Geri yükleme tamamlanamadı
Bilgisayarınız için geri yüklenemez:
Tarih
Geri yükleme noktası adı
Bu geri yükleme tamamlanmadı. Bu bir yanlış kapatıldı. Bu geri yüklemeyi geri alabilir veya başka bir geri yükleme noktası seçin gerekir.
Başka bir geri yükleme noktası seçmek için Sistem Geri Yükleme'yi yeniden başlatın.

Neden

Bilgisayar düzgün bir şekilde kapandığında değil, bu davranış oluşabilir. Örneğin, geri yükleme işlemi sırasında yanlışlıkla ya da bilerek hatalı kapatma olduğunda bu sorun oluşur.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için yeniden aynı geri yükleme noktasına geri yükleyin veya ilk geri yüklemeyi geri almak.

Yöntem 1: aynı veya farklı bir seçim geri yükleme noktası

  1. Sistem Geri Yüklemeyi Başlat.
  2. Bilgisayarımı önceki bir zamana geri yükle' yi tıklatın ve sonra tıklatın Sonraki.
  3. Gelen geri yükleme noktası seçin Sistem Geri Yükleme Takvimbir geri yükleme noktası seçin iletişim kutusuna ve sonra da İleri'yi tıklatın.

Yöntem 2: önceki geri yükleme işlemi geri al

  1. Sistem Geri Yüklemeyi Başlat.
  2. Son geri yüklememi geri al' ı tıklatın ve sonra tıklatın Sonraki.

Daha fazla bilgi

Ne zaman bir bilgisayar, hatalı olan veya zorla geri yükleme işlemi sırasında Kapat yanlışlıkla ya da bilerek, makine yalnızca bazı dosyaları yüklendi bir durumda olabilir.

Herhangi bir zamanda (sırasında değil geri yükleme) uygun olmayan kapatma olur ve yanlış kapatmadan önceki bir noktaya geri yükleme yapılır, yok böyle bir geri yükleme başarısız olabilir, küçük bir olasılık bazı dosya işlemleri gerektiği gibi sistem geri yükleme tarafından kütüğe kaydedilmiş değil due için gerçeğine. Sistem Geri Yükleme başlatıldı önce aynı durumda olacaktır. Bu sorunu gidermek için bu makalenin "Çözüm" bölümünde gösterilen adımları izleyin.

Özellikler

Makale numarası: 283096 - Last Review: 1 Aralık 2013 Pazar - Gözden geçirme: 4.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbprb kbmt KB283096 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 283096

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com