Po zakázání v ovládacích panelech není služba Automatické aktualizace vypnuta (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 283151 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud zakážete službu Automatické aktualizace přístupem k automatické aktualizace vlastností stránky, nastavit počítač pro ruční aktualizace. To způsobí na ikonu Automatické aktualizace z oznamovací oblast zmizí, ale bude nadále spuštěna služba Automatické aktualizace.

Ovládacím Pokud poklepejte na panel Nástroje pro správu a poklepejte na službu, uvidíte, že Typ spouštění pro automatické aktualizace je stále nastavena automaticky.

Příčina

Automatické aktualizace je service vždy. Zakázání této služby přístup k vlastnosti zakáže chování klienta.

Prohlášení

Toto chování je záměrné.

Další informace

Vyhledejte vlastnosti automatické aktualizace v Ovládacích panelech, poklepejte na Vlastnosti systému a klepněte na kartu Automatické aktualizace.

Vlastnosti

ID článku: 283151 - Poslední aktualizace: 15. ledna 2006 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbmt kbprb KB283151 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:283151

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com