Denetim Masası'nda Otomatik Güncelleştirme hizmeti devre dışı bırakıldığında hizmet kapatılmıyor (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 283151 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Otomatik güncelleştirme</a0> özellikler sayfasını erişerek otomatik güncelleştirme hizmeti devre dışı bırakırsanız, bilgisayarı el ile güncelleştirmeleri ayarlayın. Bu Otomatik güncelleştirme simgeyi bildirim alanından kaybolmasına neden olur, ancak otomatik güncelleştirme hizmeti hala çalışıyor.

Yönetimsel Araçlar ' ı çift tıklatın ve sonra da Services ' ı çift tıklatın, Denetim Masası ' nda otomatik güncelleştirme için Başlangıç türü yine de Otomatik olarak ayarlandığını bakın.

Neden

Otomatik güncelleştirme bir her zaman açık hizmetidir. Özellikleri erişerek bu hizmetin devreden çıkarılması, yalnızca istemci davranışını devre dışı bırakır.

Durum

Bu davranış tasarım yüzündendir.

Daha fazla bilgi

Denetim Masası ' nda otomatik güncelleştirme özellikleri bulmak için <a0></a0>, Sistem Özellikleri ' ni çift tıklatın ve sonra Otomatik Güncelleştirmeler</a0> sekmesini tıklatın.

Özellikler

Makale numarası: 283151 - Last Review: 15 Ocak 2006 Pazar - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbprb KB283151 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:283151

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com