Kümelenmiş bir WıNS/DHCP veritabanında Jetpack yardımcı programı nasıl kullanılır

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 283251 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bu makalede, Windows ınternet ad hizmeti (WINS) ve dinamik ana bilgisayar Yapılandırma Protokolü (DHCP) veritabanının Windows Kümeleme özelliği ile Jetpack yardımcı programını kullanma anlatılır.

Daha fazla bilgi

Microsoft Windows Server 2003 ve Microsoft Windows 2000'de, Windows Kümeleme özelliği WINS ve DHCP hizmetini daha da kolay kullanılabilir hale getirebilirsiniz. Bu hizmetler, yüklü olan ve Windows Kümeleme özelliği, küme kaynakları olarak yapılandırılmış.

Bu kaynakları yapılandırma hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
226796Windows 2000 Küme hizmetiyle, WINS ve DHCP kullanma

Not Kullanımını Jetpack yardımcı programı hakkında bir WINS veya DHCP veritabanını bir sunucu kümesinde, aşağıdaki makalede belgelenen gelen biraz farklı, özel yordamlar gerektirir.

Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
145881Bir WINS düzenleme için Jetpack.exe yardımcı programının nasıl veya DHCP veritabanı
Jetpack yardımcı programını bir WINS kullanmak için veya <a0>DHCP veritabanını Windows 2000 tabanlı bir sunucu kümesi üzerinde çalıştığı:
 1. Küme Yöneticisi'ni başlatın. Sağlamak WINS veya DHCP içeren grubu kaynak hizmet şu anda içine de Jetpack yardımcı programını çalıştırmak planladığınız oturum küme düğümü tarafından aittir.
 2. Küme Yöneticisi, WıNS/DHCP hizmeti kaynağı ' nı sağ tıklatın ve sonra Çevrimdışına Al'ı tıklatın. (DHCP hizmeti için WINS için DHCP yerine.) Kaynak çevrimdışı duruma değil, aşağıdaki hata iletisi görüntülenebilir:
  Jetpack hatası-1032 =
 3. Zaman WINS veya DHCP komut isteminde kaynağı çevrimdışıysa, System32\Wins klasörü (veya DHCP klasörü için) paylaşılan sürücüye çalışma klasörünü değiştirme.
 4. Komut isteminde: jetpack WINS.mdb'dir temp.mdb (veya DHCP hizmeti için "dhcp.mdb"). Jetpack yardımcı programını komut için (Bu örnekte WINS veritabanında) başarılıysa, aşağıdaki iletiyi alabilirsiniz:
  Düzenlenen veritabanı WINS.mdb'dir 1.469 saniye.
  Temp.mdb WINS.mdb'dir => taşıma
  Jetpack başarıyla tamamlandı.
 5. Jetpack yardımcı programı çalıştırıldıktan sonra Küme Yöneticisi'ndeki WıNS/DHCP hizmeti kaynağı sağ tıklatın ve ardından da Çevrimiçine Getir'i tıklatın.
Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
172570Windows 2000 ve Windows NT 4.0 için Jetpack hata kodları

Özellikler

Makale numarası: 283251 - Last Review: 30 Nisan 2007 Pazartesi - Gözden geçirme: 2.5
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Windows Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Windows Server 2003 Datacenter Edition
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhowto KB283251 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:283251

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com