NASıL YAPıLıR: Windows 98 veya Windows Millennium Edition profilleri Windows XP etki alanı kullanıcı profilleri için yükseltme

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 283253 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Bu makalede, Microsoft, Microsoft Windows 98 tabanlı bir yükseltme veya kullanıcı profili Microsoft Windows XP tabanlı bir istemciye bulunan Microsoft Windows Millennium Edition tabanlı bir istemciye açıklanır. Aşağıdaki adımlar, işlem korunabilmesi için Windows 98 ve Windows Millennium Edition (Me) profillerini etkinleştirin.


Yükseltme Windows 98 veya Windows ME, Windows XP etki alanı kullanıcı profilleri için profilleri

Profilleri korumak için en iyi yükseltme yükleme işlemi sırasında etki alanına katılmalarına yöntemidir. Aksi durumda, Windows XP profile profil bilgileri üzerinden aktarmak için bir geçici çözüm yöntemi kullanmanız gerekir.

Yükseltme yükleme işlemi sırasında ağ bölümü, en yönetici bir etki alanına veya çalışma grubuna katılma seçeneği sunulur. Bu juncture etki alanına katılırsanız, varolan tüm profiller için Windows XP tabanlı yükleme başarıyla geçirilir emin olun.

Bilgisayar etki alanında yükseltme işlemi sırasında değil katılırsanız, aşağıdaki geçici çözüm yöntemi kullanmalısınız:
  1. Yükseltilen bilgisayar hedef etki alanına katılın.
  2. Tüm geçerli kullanıcılar oturum açıp (olan profil üretir devre dışı) oturum.
  3. Uygun Application Data klasörünü yeni oluşturulan kullanıcı profilleri için Windows 95, Windows 98 ve Windows Me'de profilleri kopyalayın.
Özellikler

Makale numarası: 283253 - Last Review: 15 Ocak 2006 Pazar - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbenv kbhowto kbhowtomaster kbupgrade KB283253 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:283253

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com