DMP przesyłającego wchodzi w pętlę zły w dodatku Service Pack 1 dla systemu Centrum 2012 Menedżer konfiguracji

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2832598 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Rozważmy następujący scenariusz:
 • Masz zbiorczej aktualizacji 1 dla systemu Centrum 2012 Menedżer konfiguracji (ConfigMgr) z dodatkiem Service Pack 1 zainstalowany.
 • W środowisku programu ConfigMgr zainstalowaniu autonomicznego serwer lokacji podstawowej lub hierarchii.
 • Tworzenie subskrypcji usługi Windows Intune, a następnie zainstalować łącznik usługi Windows Intune.
 • Usługa Windows Intune rzuca pewne wyjątki między transmisjami danych po rozpoczęciu pierwszego przesyłania do usługi Windows Intune.
W tym scenariuszu składnik przesyłającego DMP stale próbuje wysłać wiadomości w kolejce (co 1 sekundę), a nie powiedzie się próba przekazać do usługi Windows Intune. Aby określić, czy występuje ten problem, zobacz Więcej informacji sekcja.

Rozwiązanie

Informacje o poprawce

Firma Microsoft udostępniła obsługiwaną poprawkę. Jednakże ta poprawka jest przeznaczona tylko do rozwiązania problemu opisanego w tym artykule. Poprawkę należy stosować tylko w systemach, w których występuje problem opisany w tym artykule. Ta poprawka może być nadal w fazie testowania. Jeśli dany system nie jest poważnie narażony na ten problem, firma Microsoft zaleca, aby poczekać na następną aktualizację oprogramowania zawierającą tę poprawkę.

eśli poprawka jest dostępna do pobrania, na początku tego artykułu z bazy wiedzy Knowledge Base jest umieszczona sekcja „Poprawka dostępna do pobrania”. Jeśli nie ma tej sekcji, skontaktuj się z działem obsługi klienta i pomocy technicznej firmy Microsoft w celu uzyskania poprawki.

Uwaga W przypadku wystąpienia dodatkowych błędów lub konieczności rozwiązania problemu może być wymagane utworzenie osobnego zlecenia usługi. Typowe opłaty za korzystanie z pomocy technicznej będą pobierane tylko w przypadku dodatkowych pytań i problemów, których nie można rozwiązać przy użyciu tej poprawki. Aby uzyskać pełną listę numerów telefonów działu obsługi klienta i pomocy technicznej firmy Microsoft lub utworzyć osobne zlecenie usługi, odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Uwaga Sekcja „Poprawka dostępna do pobrania” zawiera listę języków, dla których ta poprawka jest dostępna. Jeśli odpowiedni język nie jest widoczny, oznacza to, że ta poprawka nie jest dostępna dla tego języka.

Wymagania wstępne

Aby zastosować tę poprawkę, musi mieć Zbiorczą aktualizację 1 programu System Center 2012 Menedżer konfiguracji z dodatkiem Service Pack 1 zainstalowany.

Informacje dotyczące ponownego uruchamiania

Po zastosowaniu tej poprawki nie jest wymagane ponowne uruchomienie komputera.

Uwaga Zaleca się zamknięcie konsoli administracyjnej programu Menedżer konfiguracji, przed zainstalowaniem tego pakietu poprawek.

Informacje dotyczące zastępowania poprawek

Ta poprawka nie zastępuje uprzednio wydanej poprawki.

Informacje dotyczące plików poprawki

Wersja anglojęzyczna tej poprawki ma atrybuty pliku (lub nowsze) wymieniono w poniższej tabeli. Daty i godziny odpowiadające tym plikom są wyświetlane w formacie uniwersalnego czasu koordynowanego (UTC, Coordinated Universal Time). Podczas przeglądania informacji o pliku są konwertowane na czas lokalny. Aby zobaczyć różnicę między czasem UTC i czasem lokalnym, należy użyć Strefa czasowa Karta w Data i godzina element w Panelu sterowania.

Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuRozmiar plikuDataGodzinaPlatforma
Microsoft.configurationmanager.dmpconnector.dataupload.dll5.0.7804.120832,43223-Lut-201301:40x 64

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Więcej informacji

Aby ustalić, czy występuje ten problem na serwerze lokacji podstawowej ConfigMgr, sprawdź plik Dmpuploader.log w sekwencji następujący błąd:
 • Seria komunikatów o błędach, każda ma ostatnia wersja synchronizacji, podobny do następującego:

  StartUpload dla replikacji grupy CloudDmp ostatniej synchronizacji wersji 0... SMS_DMP_UPLOADER Dataczas 80 (0x0050)

  StartUpload dla replikacji grupy CloudDmp ostatniej synchronizacji wersji 0... SMS_DMP_UPLOADER Dataczas 80 (0x0050)
 • Następuje podczas jednej transmisji danych jest przerywana następujący lub podobny komunikat o błędzie:

  Błąd: BlockID d3a29650-b117-4fd1-b1f5-45af089198e4 transmisji Upload 1 nie powiodło się z kodem stanu przerwania oraz kod błędu SMS_DMP_UPLOADER brak błędu Dataczas 80 (0x0050)
 • A następnie przez szereg komunikaty o błędach podobne do następujących, podczas procesu przekazywania znów się nie powiedzie:

  Błąd: StartUpload wyjątku: [serwer nie mógł przetworzyć żądania z powodu błędu wewnętrznego. Aby uzyskać więcej informacji na temat błędu albo włączyć IncludeExceptionDetailInFaults (w atrybucie ServiceBehaviorAttribute lub z zachowania konfiguracji <serviceDebug>) na serwerze w celu odsyłania informacji do klienta, lub włączyć śledzenie, tak jak w dokumentacji programu Microsoft.NET Framework 3.0 SDK oraz sprawdzać dzienniki śledzenia serwera.] SMS_DMP_UPLOADER<b00> </b00> </serviceDebug>Dataczas 80 (0x0050)

  Błąd: StartUpload wyjątku: [serwer nie mógł przetworzyć żądania z powodu błędu wewnętrznego. Aby uzyskać więcej informacji na temat błędu albo włączyć IncludeExceptionDetailInFaults (w atrybucie ServiceBehaviorAttribute lub z zachowania konfiguracji <serviceDebug>) na serwerze w celu odsyłania informacji do klienta, lub włączyć śledzenie, tak jak w dokumentacji programu Microsoft.NET Framework 3.0 SDK oraz sprawdzać dzienniki śledzenia serwera.] SMS_DMP_UPLOADER<b00> </b00> </serviceDebug>Dataczas 80 (0x0050)

Materiały referencyjne

Aby uzyskać informacje o terminologii aktualizacji oprogramowania zobacz Opis standardowej terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2832598 - Ostatnia weryfikacja: 9 maja 2013 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft System Center 2012 Configuration Manager Service Pack 1
Słowa kluczowe: 
kbautohotfix kbqfe kbfix kbhotfixserver kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2832598 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2832598

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com