Poprawka: Aktualizacje automatyczne klienta kończą się niepowodzeniem dla klientów Menedżer konfiguracji 2007 w dodatku Service Pack 1 dla systemu Centrum 2012 Menedżer konfiguracji

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2832622 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Rozważmy następujący scenariusz:
  • Możesz włączyć Automatyczne uaktualnienie klienta, gdy są dostępne nowe aktualizacje klienta Opcja w witrynie programu Microsoft System Center 2012 Menedżer konfiguracji Service Pack 1 (SP1).
  • Klient programu Microsoft System Center Menedżer konfiguracji 2007 można przypisać do witryny.

W tym scenariuszu aktualizacje automatyczne klienta kończą się niepowodzeniem po stronie klienta programu System Center Menedżer konfiguracji 2007. Dodatkowo wpisy podobne do następujących są rejestrowane w pliku PolicyEvaluator.log na komputerze klienckim:

Stosowanie zasad Policy_ID
Podnoszenie zdarzeń:
wystąpienie CCM_PolicyAgent_PolicyRuleRevoked
{
ClientID = "identyfikatora GUID:Client_GUID";
Data/Godzina = "20130315175301.397000 + 000";
PolicyID = "Policy_ID";
PolicyNamespace = "\\\CLIENT\\ROOT\\ccm\\Policy\\Machine\\RequestedConfig";
PolicySource = "SMS:SiteCode";
PolicyVersion = "10,00";
ProcessID = 992;
RuleCondition = "Condition_ID";
RuleID = "Rule_ID";
ThreadID = 5760;
};Nie można załadować zasady z pliku XML.
Nie można odnaleźć (błąd: 80041002; Źródło: WMI)
Zły zasad zrzucana do C:\Windows\SysWOW64\CCM\Temp\badpolicy-SMS_Policy_ID-10,00-Policy_Rule.txt

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy zainstalować poprawkę opisaną w sekcji "Informacje". Po zainstalowaniu tej poprawki, administrator musi wyłączyć i ponownie włączyć uaktualnienie klienta automatyczne ustawienie na serwerze witryny. Powoduje to, że nowe zasady mają zostać wygenerowane rozpozna klientów wersji 4.

Informacje o poprawce

Firma Microsoft udostępniła obsługiwaną poprawkę. Jednakże ta poprawka jest przeznaczona tylko do rozwiązania problemu opisanego w tym artykule. Poprawkę należy stosować tylko w systemach, w których występuje problem opisany w tym artykule. Ta poprawka może być nadal w fazie testowania. Jeśli dany system nie jest poważnie narażony na ten problem, firma Microsoft zaleca, aby poczekać na następną aktualizację oprogramowania zawierającą tę poprawkę.

eśli poprawka jest dostępna do pobrania, na początku tego artykułu z bazy wiedzy Knowledge Base jest umieszczona sekcja „Poprawka dostępna do pobrania”. Jeśli nie ma tej sekcji, skontaktuj się z działem obsługi klienta i pomocy technicznej firmy Microsoft w celu uzyskania poprawki.

Uwaga W przypadku wystąpienia dodatkowych błędów lub konieczności rozwiązania problemu może być wymagane utworzenie osobnego zlecenia usługi. Typowe opłaty za korzystanie z pomocy technicznej będą pobierane tylko w przypadku dodatkowych pytań i problemów, których nie można rozwiązać przy użyciu tej poprawki. Aby uzyskać pełną listę numerów telefonów pomocy technicznej i obsługi klienta firmy Microsoft lub utworzyć osobne zlecenie usługi przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Uwaga Sekcja „Poprawka dostępna do pobrania” zawiera listę języków, dla których ta poprawka jest dostępna. Jeśli odpowiedni język nie jest widoczny, oznacza to, że ta poprawka nie jest dostępna dla tego języka.

Wymagania wstępne

Aby zastosować tę poprawkę, musi mieć Zbiorcza aktualizacja 1 dla dodatku Service Pack 1 dla programu System Center Menedżer konfiguracji 2012 zainstalowany.

Informacje dotyczące ponownego uruchamiania

Po zastosowaniu tej poprawki nie jest wymagane ponowne uruchomienie komputera.

Uwaga Zaleca się zamknięcie konsoli Menedżer konfiguracji administracyjnej przed zainstalowaniem tego pakietu poprawek.

Informacje dotyczące zastępowania poprawek

Ta poprawka nie zastępuje uprzednio wydanej poprawki.

Informacje dotyczące plików poprawki

Wersja anglojęzyczna tej poprawki ma atrybuty pliku (lub nowsze) wymieniono w poniższej tabeli. Daty i godziny odpowiadające tym plikom są wyświetlane w formacie uniwersalnego czasu koordynowanego (UTC, Coordinated Universal Time). Podczas przeglądania informacji o pliku są konwertowane na czas lokalny. Aby zobaczyć różnicę między czasem UTC i czasem lokalnym, należy użyć Strefa czasowa Karta w Data i godzina element w Panelu sterowania.

Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuRozmiar plikuDataGodzinaPlatforma
Baseobj.dll5.0.7804.12062,178,20022-02/201306:30x 64
Baseutil.dll5.0.7804.12061,569,43222-02/201306:30x 64

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Materiały referencyjne

Aby uzyskać informacje dotyczące sposobu instalowania tej aktualizacji zbiorczej zobacz Aktualizacja systemu Centrum 2012 Menedżer konfiguracji i Nowa aktualizacja zbiorcza obsługi modelu dla Menedżer konfiguracji programu System Center 2012.

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących terminologii aktualizacji oprogramowania zobacz Opis standardowej terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2832622 - Ostatnia weryfikacja: 22 kwietnia 2013 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft System Center 2012 Configuration Manager Service Pack 1
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbbug kbsurveynew kbautohotfix kbhotfixserver kbmt KB2832622 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2832622

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com