Aygıt Yöneticisi kaldırmaya çalıştığınız bir aygıtı listelemeye devam ediyor (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 283361 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bilgisayarı Şimdi yeniden başlatmak isteyip istemediğinizi, Aygıt Yöneticisi penceresi güncelleştirildikten sonra aygıtı Aygıt Yöneticisi'nde görünmeye devam edebilir sorulduğunda Hayır ' ı tıklatırsanız, bir aygıtı Aygıt Yöneticisi'nden kaldırıldıktan sonra.

Neden

Aygıt kullanımda olduğundan bu davranış oluşabilir. Windows XP vermeyi ve bilgisayar yeniden başlatılıncaya kadar aygıtı kaldırın.

Çözüm

Bu davranışı gidermek için <a0></a0>, bilgisayarı yeniden başlatın.

Durum

Bu davranış tasarım yüzündendir.

Daha fazla bilgi

Aygıtın kaldırılması sağlanamıyordur hakkında daha fazla bilgi için Setupapi.log dosyasına bakın. Setupapi.log dosyasının, genellikle pencereler olan Windows XP yükleme klasörüyle ya da Winnt klasörü bulunur.

Özellikler

Makale numarası: 283361 - Last Review: 1 Aralık 2007 Cumartesi - Gözden geçirme: 1.5
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
  • Microsoft Windows XP Professional x64 Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhardware kbprb kbui KB283361 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:283361

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com