"Nedá sa nájsť súčasť cesty" chyba pri presúvaní poštovej schránky do databázy na serveri Exchange Server 2010

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2834158 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

Keď sa pokúsite presunúť schránky medzi databázach poštových schránok v programe Microsoft Exchange Server 2010, hlásenie, nasledovnému:
Chyba: "nedá sa nájsť súčasť cesty D:\Temp"
Upozornenie:
Vyskytla sa neočakávaná chyba a výpis Watson je generovaný: nemohol nájsť časť cesta "D:\TEMP\<filename>.</filename>TMP ".

Príčina

Tento problém sa vyskytuje, pretože hodnota TEMP a TMP premenné prostredia, ktoré používajú službu Microsoft Exchange Information Store presunúť databázu cesta sú neplatné.

Poznámka Službu Microsoft Exchange Information Store používa TEMP a TMP zložky ako dočasné úložisko pre rôzne činnosti, napríklad Konverzia správ a Schránka presun operácií.

Riešenie

Ak chcete vyriešiť tento problém, nastavte správnu cestu pre TEMP a TMP premenné prostredia. Predvolenú cestu pre TEMP a TMP premenné sú %Userprofile%\Temp.

Ďalšie informácie o tom, ako nastaviť správnu cestu pre TEMP a TMP premenné, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite Microsoft TechNet:
Ako sa pohybovať na TEMP a TMP adresára

Vlastnosti

ID článku: 2834158 - Posledná kontrola: 15. apríla 2013 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
  • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Kľúčové slová: 
kbsurveynew kbtshoot kbexpertiseinter kbmt KB2834158 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2834158

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com